كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تندخوانی

تند خوانی

نویسنده: اردوان وزیری تبار
ناشر: کتابسرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 1مروری بر کتاب
 

سرعت کتاب‌خوانی خود را دو برابر و یا حتی چهار برابر کنید. دقیقا در همین لحظه مقدار گسترده‌ای از اطلاعات در حال تولید و انتقال به سراسر دنیاست. مقدار این اطلاعات هر سال میلیون‌ها برابر بیشتر از اطلاعات هر کتاب است که تا کنون به چاپ رسیده است.

برای موفق شدن در این عصر انفجار اطلاعات، به مهارت‌هایی نیاز داریم که بتوانیم با استفاده از آنها مقدار زیادی از اطلاعات را به سرعت جذب کنیم. این کتاب روش کتاب‌خوانی شما را برای همیشه دگرگون خواهد کرد.

50 سال تمرین و تحقیق تونی بوزان در زمینه تندخوانی، تکنیک‌های بنیادین کتاب ‌خواندن را به شما عرضه می‌دارد. تکنیک‌هایی که بعضی از سریع‌ترین تندخوان‌های جهان از جمله قهرمان فعلی مسابقات تندخوانی جهان را بوجود آورده است. با به‌کارگیری این تکنیک‌ها نه تنها سرعت خواندن شما به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد، بلکه سریع‌تر و خلاقانه‌تر نیز فکر خواهید کرد و حافظه‌تان قوی‌تر خواهد شد.

فهرست 

تاریخچه
صرفه جویی در وقت
خوب یاد گرفتن
سرعت و فهم
تاثیر تلویزیون
خواند و خوانندگان
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تندخوانی

  • ناشر: کتابسرا
  • کد کتاب: 85600 - 111/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اردوان وزیری تبار, تندخوانی, یادگیری, کتاب, کتابخوانی, مطالعه, آموزشی, کتاب تندخوانی