کتاب تلخ و شیرین فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات توفیق آفرین

تلخ و شیرین

نویسنده: دانیل استیل
مترجم: لیلی کریمان
ناشر: توفیق آفرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 375
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1 

 کیفیت : خوب ~ عالی


مروری بر کتاب 

ایندیا تایلور دوربین عکاسی زیبای خود را به سمت گروهی از پسرهای نه ساله که با هیجان زیاد طول زمین فوتبال را می‌دویدند تنظیم کرد چهار نفر از آن‌ها در بین کلافی درهم از دست و پاها روی زمین افتادند او می‌دانست یکی از این بچه‌ها، پسر خودش سام می‌باشد. اما او نمی‌توانست او را ببیند. او قول داده بود که از تیم عکس بگیرد همیشه این کار را می‌کرد. او عاشق بودن با بچه‌ها عاشق تماشای آن‌ها و عاشق بعدازظهرهای گرم ماه می در وست پورت بود!

سرش را تکان داد و روزنامه را برداشت و در حالی که مقاله را به طور اجمالی میخواند، صبحانه اش را خورد. آن گاه بدون این که حرف دیگری بزند، خانه را ترک کرد ....«ایندیا تیلور»، شخصیت اصلی این رمان زنی است که به خانواده خود – بچه‌ها و همسرش – عشق می‌ورزد. او سال‌های نخستین زندگی خود را با خوشی سپری می‌کند. ایندیا و شوهرش «دوج» 20 سال قبل در شهر «پیس کورپس» در کاستاریکا با هم آشنا شده بودند. اما رویاهایی که آن دو در ابتدای آشنایی در سر داشتند با زندگی فعلی آن‌ها و شخصیت‌هایی که پیدا کرده و محلی که در آن زندگی می‌کرده‌اند چندان ارتباطی ندارد؛ زیرا ... .

دانیل فرنانده دومینیک شولین-استیل  در ۱۴ اوت ۱۹۴۷ میلادی برابر با ۲۲ مرداد ۱۳۲۶ در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.دانیل استیل بیش از ۸۰ رمان نوشته‌است.کتابهای او بیش از ۵۸۰ میلیون نسخه فروش داشته‌است. او توانسته رکوردی در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. استیل در دهه ۹۰ هم جز فعال‌ترین نویسندگان امریکایی شناخته شده‌است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تلخ و شیرین

  • 120,000ریال

برچسب ها: دانیل استیل, لیلی کریمان, داستان های آمریکایی, داستان های عاشقانه, کتاب تلخ و شیرین