کتاب تفکر جانبی  فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات مترجم

تفکر جانبی 

نویسنده: ادوارد دوبونو
مترجم: عباس بشارتیان
ناشر: مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 336
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1364 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب

تفکر جانبی است که عبارت است از فرایند استفاده از اطلاعات برای پدید آوردن خلاقیت و بازسازی روشن‌بینانه. این کتاب برای استفاده در خانه و مدرسه در نظر گرفته‌شده و برای دانش آموزان، دانشجویان، والدین و معلمانی مفید است که در جستجوی راهی عملی هستند برای کار کردن با این نوع تفکر که دم‌به‌دم بر اهمیتش افزوده می‌شود.

این کتاب موقعیت‌هایی منظم و مدون برای تمرین تفکر جانبی فراهم می‌کند و نیز درباره فرایندهای دخیل در آن‌ها توضیح می‌دهد. معلم می‌تواند از این کتاب به خاطر علاقه شخصی خود یا، بهتر از آن، به‌عنوان مبنایی برای کار در کلاس استفاده کند.

این کتاب احتمالا برای دانش‌آموزان، دانشجویان، والدین و معلمانی مفید است که در جستجوی راهی عملی هستند برای کار کردن با این نوع تفکر که دم به دم بر اهمیتش افزوده می‌شود. این کتاب موقعیت‌هایی منظم و مدون برای تمرین تفکر جانبی فراهم می‌کند و نیز درباره‌ی فرآیندهای دخیل در آنها توضیح می‌دهد. معلم می‌تواند از این کتاب به خاطر علاقه‌ی شخصی خود یا، بهتر از آن، به عنوان مبنایی برای کار در کلاس استفاده کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تفکر جانبی

  • ناشر: مترجم
  • کد کتاب: 65646 - 109/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ادوارد دوبونو, عباس بشارتیان, روانشناسی تفکر, یادگیری, خلاقیت, فلسفه آموزش, آموزش و پرورش, کمک آموزشی, کتاب تفکر جانبی ؛ کتاب درسی خلاقیت