كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تفسیر جوان ؛ منتخب تفسیر نمونه؛ همراه با فهرستواره ؛ سه جلدی

تفسیر جوان همراه با فهرستواره

نویسنده: آیت الله ناصر مکارم شیرازی , محمد بیستونی
ناشر: به نشر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 2000
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1 مروری بر کتاب
 

فهم تمام آیات قرآن کار دشواری است. خواندن عبارت عربی و ترجمه فارسی قرآن کریم نمی تواند به تنهایی ما را با منظور پروردگار در مورد همه آیات رهنما باشد. به همین منظور از صدر اسلام، پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت ایشان به تبیین و فهم آیات قرآن می پرداختند.

 بعد از این بزرگواران نیز علمای بزرگی همچون طبری، طوسی، علامه طبرسی، علامه طباطبایی، آیت الله مکارم شیرازی، حجت الاسلام قرائتی و ... آیات قرآن را در کتاب های تفسیری خود که در آن تمام آیات سوره هاست را تفسیر کرده اند.اما چند سالی است که نویسندگان، تفاسیر را براساس موضوعات متنوع قرآن از کتب تفسیری مختلف گردآوری کرده و در اختیار مخاطبان قرار می دهند. این اقدام که مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته، باعث شده است دسترسی به این موضوعات به مراتب آسان تر شود. 

کتاب تفسیر جوان ، به نویسندگی محمد بیستونی و زیر نظر آیت الله ناصر مکارم شیرازی منتشر شده است. آیات قرآنی متناسب با میزان ادراک و فهم هر کس قابل بهره‌برداری است. اقشار و طبقات مختلف جوامع انسانی می‌توانند از آیات جان بخش و راهنمای آن در زندگی سود ببرند. با توجه به نیاز نسل جوان به تفسیری تازه و مطابق با ضرورت های زمان، تفسیر جوان، آیه‌های مربوط به جوانان را در دو جلد در قطع رحلی فراهم آورده است. جلد اول آن 15 جزء اول و جلد دوم نیز، 15 جزء دوم از قرآن کریم را شامل می شود. در ضمن کتاب فهرستواره موضوعی تفسیر جوان دربردارنده حدود 10000 موضوع ذکر شده در تفسیر جوان می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تفسیر جوان ؛ منتخب تفسیر نمونه؛ همراه با فهرستواره ؛ سه جلدی

  • 0ریال

برچسب ها: آیت الله ناصر مکارم شیرازی, محمد بیستونی, تفسیر قرآن, معارف اسلامی, قرآن, اسلام, علوم قرآنی, کتاب تفسیر جوان ؛ منتخب تفسیر نمونه؛ همراه با فهرستواره