منو
سبد خرید

تغذیه در دیابت به زبان آدمیزاد

تغذیه در دیابت به زبان آدمیزاد
درحال حاضر موجود نمی باشد
تغذیه در دیابت به زبان آدمیزاد
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 45566
  • وزن: 0.60kg
  • SKU: 29719
  • UPC: 21.5
0 ریال

تغذیه در دیابت به زبان آدمیزاد

نویسنده: آلن روبین - آلیسون سرا
مترجم: آزیتا زمانی
ناشر: هیرمند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 416
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

اهمیت و سودمندی کتاب «تغدیه در دیابت به زبان آدمیزاد» برای همه کسانی است که در خانواده فردی دیابتیک دارند و یا در ژنتیک خانوادگی شان چنین مشکلی دیده شده است و به تبع آن خدای ناکرده فرزندانشان به نوعی از استعداد ابتلای بالاتری برخوردارند.

دسته دیگر نیز افرادی هستند که مشکلی از این دست ندارند اما ترجیح می دهند با تغذیه سالم و رعایت اصول طبی بچه هایی سالم تر داشته باشند که در فردای بزرگسالی کمتر درگیر مشکلاتی نظیر دیابت ناشی از شیوه نادرست زندگی و تغذیه ناسالم شوند.

با نگاهی به روند در حال رشد دیابت در جهان و ایران و آمارهای در حال افزایش کودکان دیابتیک که به زعم من ممکن است به علت کم تحرک شدن کودکان در اثر تماشای بیش از حد تلویزیون و انجام بازی های کامپیوتری و خوردن فست فودها و اسنک های شیرین و پرکالری فاقد ارزش غذایی باشد، لازم است بیشتر به معرفی ین کتاب پرداخته شود.

کتاب پس از پرداختن به مشکل دیابت (مرض قند) در چند فصل، به تفصیل دستورهای آشپزی متنوعی را برای درست کردن انواع اشتهاآورها و پیش غذاها (مانند سوپ ها و سالادها)، غذاهای اصلی، دسرها، میان وعده ها و... در اختیار خواننده می گذارد ...

فهرست

ده گام ساده برای تغییر عادات غذایی
ده جایگزین ساده در برنامه غذایی
ده استراتژی برای نرمال کردن میزان گلوکز خون
ده تاکتیک برای آموزش عادات غذایی سالم به کودکان مبتلا به دیابت
...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات