دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تعلیم و تربیت و نقش آن در تربیت فرزندان

تعلیم و تربیت و نقش آن در تربیت فرزندان
تعلیم و تربیت و نقش آن در تربیت فرزندان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 117247 - 83/2
  • وزن: 0.10kg
100,000 ریال

تعلیم و تربیت و نقش آن در تربیت فرزندان

نویسنده: بی کی ناریان - پرتی ناریان
مترجم: حمیده میرصانع
ناشر: منتشران اندیشه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 49
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

نقش والدین برای کودک و زندگی حال و آیندۀ او بسیار مهم است. والدین دارای تأثیرات وراثتی و محیطی سرنوشت ساز برای کودک است، رفتار او الگو و مدل است؛ گفتار او سند است، غرور او کارساز است، جرأت او اطمینان بخش است، هیبت و وقار او سازنده است. زندگی و وجود او مایه گرمی و نشاط کودکان در محیط خانواده است.

شیوه برخوردها، کیفیت اعمال انضباط، شیوه محبت یا خشونت، تزلزل یا قاطعیت در رفتار، اتکای به نفس، اقتدار و سندیت والدین برای کودک درس آموز و سازنده است. شرافت و نجابت والدین در کودک نقش مؤثر دارد به همان میزان که سلامت در او اثردارد.

کودک آلوده به دنیا نمی آید این خانواده و مخصوصاً پدر است که زمینه ساز شرافت یا آلودگی است.  بنابراین، این پرسش مطرح میشود که والدین چه نقشی در تربیت فرزنددارد؟

نویسنده کتاب که مشاور و پدری موفق است، خود دانش آموزی ضعیف بوده اما ناگهان به طور اتفاقی با استفاده از یک روش ساده برنامه ریزی فکری به دانش آموزی موفق تبدیل می شود. این تغییر او را بر آن می دارد که به مطالعه اسرار قدرت ذهن بپردازد. او به دانش آموزان ناموفق کمک می کند تا با 18 ساعت تمرین در طی دو هفته تبدیل به دانش آموزان موفق شده و از جایگاه شغلی مناسبی برخوردار باشند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات