كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تعلیمات دون خوان

تعلیمات دون خوان

نویسنده: کارلوس کاستاندا
مترجم: حسین نیر
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 293
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب

یادداشت های برخورد من با دون خوان متعلق به ۲۲ژوئن ۱۹۶۱می باشد و آن زمانی بود که آموزشهای من شروع شد.من قبلا هم او را بارها اما فقط به صورت ساده دیده بودم.در هر موقعیتی من از او خواسته بودم درباره پیوت به من چیزی بیاموزد و او همیشه درخواست مرا ندیده گرفته بود...

 این کتاب شرح برخورد کاستاندا با کارآموزان دیگر ساحری است که او را به چشم رهبر جدیدشان می نگرند. بازگویی داستان گونه این روابط در نیمه اول کتاب بعدی نیز ادامه می یابد. او ابتدا با تکیه بر تعالیم دون خوان در سال ۱۹۶۸ یک سری کتاب نوشت که آموزش‌های او را در شمنیزم توصیف می‌کردند. کتاب‌ها که به زبان خودش روایت شده‌اند مربوط به تجربیاتی است که وی تحت سرپرستی یک سرخپوست یاکی یا مرد دانا بنام دون خوان ماتئوس به دست آورد. دوازده کتاب او با بیش از ۸ میلیون نسخه به ۱۷ زبان دنیا فروخته شده‌است. منتقدان گفته‌اند که آنها داستانهای تخیلی هستند در حالیکه حامیان کاستاندا ادعا می‌کنند اتفاقات ذکر شده در کتب او حقیقی بوده یا دست کم آثار فلسفی ارزشمندی بوده و شیوه‌هایی را برای بالا بردن سطح آکاهی ارائه می‌دهند.

  کاستاندا در سال ۱۹۷۳ از انظار عمومی خارج شد تا بیشتر بر رشد درونی خود کار کند. او در یک خانه بزرگ با سه زن که به همسفران آگاهی موسوم بودند زندگی می‌کرد. آنها کسانی بودند که آماده قطع روابط خود با خانواده و حتی تغییر نام بودند. کاستاندا موسسه کلییر گرین را تاسیس کرد. این موسسه مروج تنسگریتی بود؛ که یک رویه سنتی در تولتک و در بردارنده تمرینهای قدرتمند معنوی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تعلیمات دون خوان

  • ناشر: فردوس
  • کد کتاب: 77043 - 87/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کارلوس کاستاندا, حسین نیر, داستان های عرفانی, عرفان سرخپوستی, عرفان غرب, دون خوان, سرخپوستان یاکی, شمنیسم, دون خوان, کتاب تعلیمات دون خوان