دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تعبیر رویا و سه مقاله دیگر

تعبیر رویا و سه مقاله دیگر
درحال حاضر موجود نمی باشد
تعبیر رویا و سه مقاله دیگر
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 98680 - 113/4
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 35
0 ریال

تعبیر رویا و سه مقاله دیگر

نویسنده: هانز ج آیزنک
مترجم: محمد تقی براهنی
ناشر: پیام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 162
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1350 - دوره چاپ : 

کمیاب - کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

اکثر انسانها رویا دارند ، اما اندک هستند آنان که معنای رویای خود را می فهمند. هدف این کتاب نزدیک شدن به جوهر رویا و رسیدن به تعبیری غنی و بارور است. این کتاب می کوشد تا از این راه کمکی باشد ارزشمند به همه آنان که آگاهانه در تلاش ساختن زندگی خویش گام برمی دارند و نمی خواهند این ارتباط پرمعنای روح را که از طریق رویا با آنها برقرار می شود ، نادیده بگیرند. 

تعبیر رؤیا از سوی درمانگری آموزش دیده احتمالاً سودمندی بیش‌تری دارد. بنابراین این کتاب، هم برای درمانگرانی که تمایل به تعبیر رؤیا به عنوان یک شیوه‌ی روان‌درمانگرانه دارند و هم برای افرادی عادی که به این مقوله علاقه‌مند هستند نوشته شده است. توان درک رؤیا به‌طور مسلم به درمانگران محدود نمی‌شود. هرکس که علاقه و انگیزه‌ی کافی داشته باشد قادر است به بصیرت لازم برای درک معنی رؤیاها دست یابد. کتاب‌های تعبیر خواب بسیاری تا به حال منتشر شده‌اند.

اولین آن‌ها (که ما از محتوای آن‌ها باخبریم) به ۵۰۰۰-۴۰۰۰ سال قبل برمی‌گردند. فلسفه‌ی بنیادینی که براین کتاب حاکم است، فراهم ساختن اساسی محکم و علمی برای تعبیر و تفسیر رؤیاست. هم‌چنین، این کتاب خطوط راهنمایی برای تعبیر رؤیاها بر اساس اخلاق روان‌درمانگرانه در اختیار می‌گذارد. هرچند در قبل گفته شد که هر کس می‌تواند از تعبیر رؤیاهای خود سود برد، این فرض عقلانی به‌نظر می‌رسد که سودبخشی تعبیری که توسط فردی حرفه‌ای انجام می‌شود، بیش‌تراست.

فهرست

تعبیر رویا
درمان ناراحتی های نوروتیک
درمان اجتنابی
زیبایی از دیدگاه روانشناسی
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات