کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

نویسنده: محمد شریف ملک زاده
ناشر: ایرانیکا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 421
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور رنگی ؛ عکس ها گلاسه

امروزه یکی از رو به رشدترین نمونه‌های گردشگری، گردشگری بهبود و سلامت است. انگیزه‌های گردشگران این حوزه از گردشگری عبارت است از: بهبود و سلامت بدن و فکر؛ استراحت و تمدد اعصاب؛ استفاده از امکانات و خدمات پزشکی؛ و استفاده از ویژگی‌های آب و هوایی و طبیعی یک منطقه برای آرامش تن و روان.

بر این اساس، گردشگران سلامت، لزوما بیمار نیستند. در حقیقت، بیشتر این افراد به دنبال تقویت تن و روان و استفاده از امکاناتی برای این منظور هستند. در این میان، ارائه‌دهندگان خدمات در این بخش، مشتریان خود را به اقدامات پیشگیرانه تشویق می‌کنند.

در کتاب حاضر به نمونه‌های بارز گردشگری با علایق ویژه اشاره شده که گردشگری سلامت، طبیعت‌گردی، ماجراجویانه، ورزشی، تجاری و رویدادها به عنوان شاخص‌ترین انواع گردشگری با علایق ویژه با شرح و تفصیل بیشتری معرفی شده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

  • ناشر: ایرانیکا
  • کد کتاب: 95305 - 80/4
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال

برچسب ها: محمد شریف ملک زاده, گردشگری, جهانگردی, ایران گردی, توریسم, صنعت توریسم, کتاب تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران