كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

نویسنده: محمد شریف ملک زاده
ناشر: ایرانیکا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 421
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور رنگی ؛ عکس ها گلاسه

امروزه یکی از رو به رشدترین نمونه‌های گردشگری، گردشگری بهبود و سلامت است. انگیزه‌های گردشگران این حوزه از گردشگری عبارت است از: بهبود و سلامت بدن و فکر؛ استراحت و تمدد اعصاب؛ استفاده از امکانات و خدمات پزشکی؛ و استفاده از ویژگی‌های آب و هوایی و طبیعی یک منطقه برای آرامش تن و روان.

بر این اساس، گردشگران سلامت، لزوما بیمار نیستند. در حقیقت، بیشتر این افراد به دنبال تقویت تن و روان و استفاده از امکاناتی برای این منظور هستند. در این میان، ارائه‌دهندگان خدمات در این بخش، مشتریان خود را به اقدامات پیشگیرانه تشویق می‌کنند.

در کتاب حاضر به نمونه‌های بارز گردشگری با علایق ویژه اشاره شده که گردشگری سلامت، طبیعت‌گردی، ماجراجویانه، ورزشی، تجاری و رویدادها به عنوان شاخص‌ترین انواع گردشگری با علایق ویژه با شرح و تفصیل بیشتری معرفی شده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران

  • ناشر: ایرانیکا
  • کد کتاب: 95305 - 80/4
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال

برچسب ها: محمد شریف ملک زاده, گردشگری, جهانگردی, ایران گردی, توریسم, صنعت توریسم, کتاب تعاریف ، مفاهیم ، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری با علایق ویژه در ایران