كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای سیستم های مهندسی

تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای سیستم های مهندسی

نویسنده: جرج واچتسوانوس - فرانک لوئیس - مایکل رومر - اندرو هس - بی کینگ وو
مترجم: سعید رمضانی - مصطفی یوسفی طرزجان - محسن طاهری - مرکز مطالعات و پژوهش های لجستیکی
ناشر: دانشگاه امام حسین (ع)
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 477
اندازه کتاب: وزیری  - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب پیش رو، بیان کاملی از مقدمات تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای نگهداری و تعمیرات می باشد. دانستن برخی از جزئیات علوم بین رشته ای برای درک بهتر مکانیزم خرابی در مواد و ساختارها و تجهیزات، برای خواننده لازم است. همچنین در این کتاب روش هایی برای تشخیص عیوب و پیش بینی عمر مفید باقیمانده اجزاء معیوب ارایه گردیده است.

کتاب تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای سیستم های مهندسی، کاربردهای سیستم های هوشمند را در علوم بین رشته ای اعم از مهندسی الکترونیک، مکانیک، صنایع و کامپیوتر و مدیریت، به صورت یکپارچه ولی مختصر، ارایه می کند.

این کتاب ارزشمند:

شامل الگوریتم ها، روش ها و مفاهیمی برای کمک به خبرگان، شامل ابزارهای تحلیل هزینه - فایده و تکنیک های ارزیابی عملکرد اجزاء می باشد.

مفاهیم تئوری و عملی را در یک فرآیند یکپارچه تحقیق و تجربه در صنایع پوشش می دهد.
روشی سیستماتیک را برای بیان موضوعات بین رشته ای مرتبط با تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب، ارایه می نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای سیستم های مهندسی

  • 0ریال

برچسب ها: جرج واچتسوانوس, فرانک لوئیس, مایکل رومر, اندرو هس, بی کینگ وو, سعید رمضانی, مصطفی یوسفی طرزجان, محسن طاهری, تکنولوژی, کامپیوتر, مهندسی, کتاب تشخیص و پیش بینی هوشمند عیوب برای سیستم های مهندسی