کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تزویر

تزویر

نویسنده: دن براون
مترجم: عمید حقیقت جو
ناشر: معین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 520
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب

کتابی از خالق رمز داوینچی

مرگ به شکل های مختلفی می توانست در این محل متروک رخ نماید .

داستان تزویر از آنجا شروع می‌شود که زمین شناس معروفی در سرزمین‌های قطب شمال به اکتشافی دست پیدا می‌کند، هلی‌کوپتری می‌آید و بعد از مدتی سوار کردن آنها بدون هیچ حرف و بحثی آنها را بالای کوه‌ها به بیرون پرت می‌کنند. بعد قصه به روزهای انتخاباتی می‌کشد. جایی که سناتور سنکستون برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری با رئیس جمهور فعلی، زاکاری هنری رقابت می‌کند و در انتخاب اولیه، سنکستون از رئیس جمهور فعلی پیشی گرفته است.

سنکستون دختری به نام ریچل دارد که برای سازمان اطلاعات کار می‌کند و اخبار محرمانه کاخ سفید را او تهیه می‌کند. ریچل از پدرش به خاطر دورویی و تزویرش منتقر است و از سوی دیگر هنری می‌خواهد او را به سوی خود جلب کند. دلیل موفقیت سنکستون در انتخابات اولیه، انتقادات او از ناسا است و این در حالیست که رئیس جمهور 2 هفته است به مقر کاخ سفید نرفته و در جزیره‌ای که تحقیقات ناسا انجام می‌شود،‌اقامت کرده ظاهرا کشف خیلی بزرگی در ناسا اتفاق افتاده است...

« چارلز بروفی » زمین شناس مشهور ؛ تا به حال با انواع خطرهای شگفت انگیز و هراسناک روبه رو شده و از آنها جان سالم بدر برده بود ولی هیچ یک ازاین خطرات به پای این یکی که در حال وقوع بود نمی رسید .
در حال که چهار سگ قوی هیکل ، سورتمه بروفی راکه پر از وسایل زمین شناسی بود می کشیدند ، ناگهان از سرعت خود کاسته و به آسمان چشم دوختند . بروفی از سورتمه پیاده شد و از سگ ها پرسید : چی شده ؟
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تزویر

  • ناشر: معین
  • کد کتاب: 113018 - 70/2
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال
  • 520,000ریال

برچسب ها: دن براون, عمید حقیقت جو, داستان های جاسوسی, داستان های آمریکایی, داستان های پلیسی, کتاب تزویر