دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تریبوله ؛ دلقک دربار فرانسه ؛ دو جلد در یک مجلد

تریبوله ؛ دلقک دربار فرانسه ؛ دو جلد در یک مجلد
درحال حاضر موجود نمی باشد
تریبوله ؛ دلقک دربار فرانسه ؛ دو جلد در یک مجلد
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 164689 - 57/6
  • وزن: 1.50kg
0 ریال

تریبوله ؛ دلقک دربار فرانسه 

نویسنده: میشل زواگو
مترجم: رشید امانت
ناشر: مروج
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 898
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: ??13 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : لبه صفحات کتاب رد زردی دارد ؛ واجد تصویر محمدرضاشاه و شهبانو

 

مروری بر کتاب

تریبوله عنوان رمان فرانسوی مربوط به زمان سلطنت«فرانسوای اول» در قرن ۱۹ میلادی است. نویسنده در لابه‌لای اتفاقات این داستان برآن است تا چهره واقعی پادشاه فرانسه و عطش جاه‌طلبانه او برای رسیدن به خواسته‌های شیطانی‌اش را ترسیم نماید.

ماجرا از دربار فرانسه و با گفتگوی میان پادشاه(فرانسوا) و تعدادی از درباریان آغاز می‌شود؛ زمانی که پادشاهِ هوس‌ران از عشق خود به یک دختر جوان به نام«ژیلت» سخن می‌گوید.

در این میان«تریبوله» دلقک دربار با شنیدن نام دخترک وحشت‌کرده و ملتمسانه از«فرانسوای اول» می‌خواهد تا از تصمیمش منصرف شود. اما پادشاه...

هر دو با لکنت زبان جواب دادند آری پدر مقدس تقریبا ملتفت هم شدیم لویولا با ابهت مخصوصی گفت: حالا موقع مناسب رسیده است کلیسا مورد توهین واقع شده است، اصول دین پایمال شده گردیده است کفر و زندقه سرتاسر محیط ما را فرا گرفته است جراحت سختی بر پیکر مادر ما وارد شده است برای دفعه بعد مردم می‌خواهند حضرت مسیح را تازیانه بزتند و حضرت مریم به جای اشک خون از دیدگان جاری می‌نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات