کتاب ترس را تجربه کنیم و به هر تقدیر دست به اقدام بزنیم! فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات نسل نو اندیش

ترس را تجربه کنیم

نویسنده: سوزان جفرز
مترجم: فروزان گنجی زاده
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

و به هر تقدیر دست به اقدام بزنیم!

روزگاری را به گونه ای زندگی می کنیم، خیلی وقت‌ها از شرایط راضی نیستیم، اما هیچ گامی برنمیداریم. اما یک روز!
توانایی آن را میابیم، که بر ترسهایتمان غلبه کرده و راه جدیدی را آغاز نماییم. راهی به سوی روشنایی…این کتاب به خوانندگان طرحی گویا برای دست زدن به اقدام عرضه می کند به طوری که شخص تصور غلط خود در مورد ترس را رها می کند و نگرش و ایمان راسخی را جایگزین آن می کند.

این کتاب استراتژی ساده و جامعه پیش پای ما می گذارد تا بر ترس خود غلبه کنیم...دکتر جفرز با حرفهای دلگرم کننده و ظریفانه خود به ما شهامت می دهد تا بر مشکلات فائق آئیم و همچنین با ارائه تمریناتی عملی و یاری دهنده از این نظرات کلی پشتیبانی می کند... .

این کتاب نشان می دهد که چگونه می توان یاس و درماندگی را به قدرت مبدل کرد و در تمام جوانب زندگی موفقیت آفرید.

راهنمایی خواندنی...که تدابیری متعارف و خردمندانه ارائه می کند...این کتاب مایه دلگرمی و ارتقا دهنده بینش و آگاهی ما است.

استثنایی است...این کتاب خودیاری پویشمندی است همراه با فنونی ملموس و ساده و نه(ساده انگاری)تا ترس دودلی و خشممان را به قدرت عمل و عشق مبدل کنیم...تمام بخش های این کتاب غنی و قابل بهره برداری خیر خواهانه نافذ و از سر سوزدل است...ابزاری است کاملا انقلابی برای زندگی عاری از ترس!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ترس را تجربه کنیم و به هر تقدیر دست به اقدام بزنیم!

  • 139,000ریال
  • 112,000ریال

برچسب ها: سوزان جفرز, فروزان گنجی زاده, روانشناسی موفقیت, روانشناسی تغییر, راه و رسم زندگی, تغییر, موفقیت, روانشناسی اجتماعی, کتاب ترس را تجربه کنیم و به هر تقدیر دست به اقدام بزنیم!