كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ترجمه و متن منازل السائرین ؛ علل المقامات و صد میدان

ترجمه و متن منازل السائرین

نویسنده: خواجه عبدالله انصاری
به کوشش : محمدعمار مفید
ناشر: مولی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 325
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1383 -دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

 

علل المقامات و صد میدان

 

به همراه شرح کتاب از روی آثار پیر هرات ؛ دکتر عبدالغفور روان فرهادی

متن کامل 'صدمیدان' در این مجموعه با رعایت نوبت باب‌های 'منازل السائرین ـ از آثار خواج عبدالله انصاری ـ در شرح کتاب فراهم آمده است. بدین سان که در شرح هر باب, متن میدان مربوط به آن باب در این مجموعه گنجانده شده است.

در پی آن, متن میدان‌های ما بعد ، در صورتی که آن میدان‌های ما بعد در منازل السائرین به همان عنوان معادل نداشته باشد، آمده است. بر این اساس, در قسمت شرح بعضی باب‌های منازل السائرین یک میدان, و در مقابل بعضی, متن دو یا سه میدان و در مقابل بعضی, هیچ متن از صد میدان نیامده است.

مطالب مجموعه حاضر مشتمل بر متن منازل السائرین, علل المقامات و صدمیدان ، در قالب بخش‌های بدایات, ابواب, معاملات, اخلاق, اصول, وادی‌ها, احوال, ولایات, حقایق, و نهایات تدوین گردیده است. ضمن آن که در لا به لای متن سعی شده شرح هر مبحث با توجه به آثار خواج عبدالله انصاری فراهم آید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ترجمه و متن منازل السائرین ؛ علل المقامات و صد میدان

  • ناشر: مولی
  • کد کتاب: 89001 - 110/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: خواجه عبدالله انصاری, محمد عمارمفید, عرفان اسلامی, فلسفه اسلامی, ادبیات عرفانی, تصوف, کتاب ترجمه و متن منازل السائرین ؛ علل المقامات و صد میدان