ترانه هایی که مادرم به من آموخت

ترانه هایی که مادرم به من آموخت

نویسنده: رابرت لیندزی
مترجم: ابوالفضل حاج‌ حسینی
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 530
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو

 

مروری بر کتاب

خاطرات مارلون براندو - مصور

آه خدای من!این طرف و آن طرف در جست و جوی یک نوع پاسخی هستم.نه!پاسخ نه.هیچ چیز.کوشش نمودم آرام باشم ولی هنوز همان وضعیت برقرار است.در جست و جوی درک حقایق و چهره های آن دیوانه شده ام.در اطراف من ترش رویی تلخی وحشت تنفر و دروغ به قدری رایج است که دلم می خواهد برای رهایی از این وضع مفری پیدا کنم.

از اینکه هر وقت می خواهم سرم را بلند کنم می ترسم . دارم دیوانه می شوم.هر قدر انسان تلاش می کند که خوب و درستکار و صادق باشد باز هم مردم او را دروغ گو می نامند و به او ظنین شده از او رنجیده و متنفر می شوند.من سعی دارم این رنجش را درک کرده و آن را فراموش کنم.ولی زمانی آن چه را که احساس می کنم می خواهم در قالب کلمات و به فعل درآورم جانم به لبم میرسد.جامعه به انسان این امکان را نمی دهد که آراسته و پیراسته باشد.زیرا مردم همیشه آن ترس لعنتی را دارند.من سعی کردم که سر به راه و درست باشم اما این احساس به من دست داد که منطبق با اصول و ایده های خود زندگی نمی کنم.

ترجیح می دهم روی موتور سیکلتم باشم و به خدا فکر کنم تا اینکه در کلیسا باشم و به موتور سیکلتم فکر کنم...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ترانه هایی که مادرم به من آموخت

  • ناشر: فردوس
  • کد کتاب: 82255 - 106/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مارلون براندو, رابرت لیندزی, ابوالفضل حاج‌ حسینی, سینمای هالیوود, تاریخ سینما, سینما, هنرپیشگان, بازیگران, بازیگری, کتاب ترانه هایی که مادرم به من آموخت