منو
سبد خرید

تحول در علوم انسانی ؛ سه جلدی

تحول در علوم انسانی ؛ سه جلدی
درحال حاضر موجود نمی باشد
تحول در علوم انسانی ؛ سه جلدی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 133861 - 93/2
  • وزن: 2.50kg
  • UPC: 65
0 ریال

تحول در علوم انسانی

گردآوری: محسن دنیوی , علی محمدی , محمد متقیان , حسن نوروزی , حسن کربلایی , میثم گودرزی
ناشر: کتاب فردا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1648
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه مقالات و مصاحبه ها

همایش «تحول در علوم انسانی بزرگ داشت دهمین سال گرد ارتحال استاد سید منیر الدین حسینی الهاشمی» که به همت «فرهنگستان علوم اسلامی» قم و همکاری «دانشگاه تهران» در تاریخ 21 اردیبهشت 1390 در تالار «علامه امینی» دانشگاه تهران برگزار شد، لبیکی به فرمایش رهبر معظم انقلاب و گامی در پیش برد نهضت تولید علم بود.

درک عمیق بسیاری از اساتید علوم انسانی از اهمیت این علوم در فرهنگ سازی، آن ها را بر آن داشت تا به رغم اختلاف دیدگاه هایی که در خصوص مسایل علوم انسانی داشتند، در سطوح و مراحل مختلف همایش کمال همکاری را با برگزارکنندگان داشته باشند.

حاصل کار این همایش عظیم در یک مجموعه سه جلدی فراهم شده است.کتاب حاضر جلد سوم این مجموعه می باشد که شامل مجموعه دیدار ها و مصاحبه های قبل از همایش با اساتید مختلف علوم انسانی کشور می باشد.در این مجموعه سخنان اساتیدی چون آیت الله مصباح یزدی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله حائری شیرازی،استاد میر باقری، حمید پارسانیا، مهدی هادوی تهرانی، ابراهیم فیاض، حسین کچوئیان، خسرو باقری، موسی نجفی و .... بیان شده است.

فهرست

جلد اول : مصاحبه ها و دیدارها
جلد دوم: مقالات
جلد سوم: سخنرانی ها و میزگردها

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات