منو
سبد خرید

تحلیل گفتمان و کاربردشناسی

تحلیل گفتمان و کاربردشناسی
درحال حاضر موجود نمی باشد
تحلیل گفتمان و کاربردشناسی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 43648
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 25
0 ریال

تحلیل گفتمان و کاربردشناسی

نویسنده: فردوس آقاگل زاده
ناشر: نویسه پارسی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 285
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

تحلیل گفتمان و کاربردشناسی از مباحث روز محافل علمی زبان‌‌شناسی  و علوم اجتماعی معتبر جهان است که به لحاظ مرتبط نمودن دانش زبان‌شناسی به زندگی واقعی و روزمره مردم و حکومت‌ها و دولت‌ها از اقبال قابل­ توجهی برخوردار است. این شاخه از دانش زبان‌شناسی و دانش بینارشته‌ای در نزد محققان و دانشجویان مراکز دانشگاهی ایران نیز دارای مقبولیت وجایگاه ویژه‌ای است.

شاهد بر گفته فوق استقبال شایسته اهل تحقیق از این گونه کارگاه‌ها و یا همایش‌ها از جمله سومین همایش ملی تحلیل گفتمان و کاربرد‌شناسی است. این همایش که در سه محور تحلیل گفتمان توصیفی ، کاربرد‌شناسی و تحلیل گفتمان انتقادی فراخوان مقاله داده بود پژوهشگران علاقه‌مند حدود پنجاه مقاله تحقیقاتی را که هر یک از آنها از ویژگی‌های مثبت یک تحقیق علمی برخوردار بودند به دبیرخانه همایش ارسال نمودند.

مقالات در فرایند داوری توسط سه داور مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت با توجه به یک روزه بودن همایش و محدودیت زمان تنها 12 مقاله که نسبت به سایر آثار از اولویت موضوعی ، محتوایی و روشی برخوردار بودند انتخاب شدند که 8 مقاله جهت ارائه وچاپ و 4 مقاله فقط برای چاپ در مجموعه مقالات برگزیده شدند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات