كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تحقیق در رسانه های جمعی

تحقیق در رسانه های جمعی

نویسنده: راجر دی. ویمر - جوزف آر. دومینیک
مترجم: کاووس سید امامی
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 959
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

روش تحقیق در هر علم رکن اصلی آن علم است و پژوهشگران هر حوزه از دانش، بدون روش های متداول در آن حوزه نمی توانند پژوهش های معتبری ارائه کنند و هیچ تحقیقی بدون روش شناسی درست و علمی اعتبار ندارد.

"تحقیق در رسانه های جمعی" کتابی است در روش شناسی تحقیق که در تحقیقات رسانه های گروهی و ارتباطات به کار می آید و از منابع معتبر در دانشگاه های امریکا محسوب می شود.

مراحل طراحی پژوهش، اجرای پژوهش، نمونه گیری، فرآیندهای پژوهش (روش های پژوهش کیفی، تحلیل محتوا، پژوهش پیمایشی، پژوهش طولی، پژوهش آزمایشی)، تحلیل داده ها (مقدمه ای بر آمار، آزمون فرضیه، روش ها آماری پایه)، کاربردهای پژوهش (در رسانه های چاپی، در رسانه های الکترونیکی، در آگهی بازرگانی و روابط عمومی، در تأثیر رسانه ها)، و تحلیل داده ها و گزارش دهی (رایانه در پژوهش و اصول اخلاقی و حمایت مالی در گزارش نویسی) فصل ها و بخش های اصلی این کتاب اند.

نویسندگان با ذکر مثال های متعدد از حوزه پژوهش های ارتباطات مباحث و فصول کتاب را برای خواننده بسیار روشن ساخته اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تحقیق در رسانه های جمعی

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 92465
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال

برچسب ها: راجر دی. ویمر, جوزف آر. دومینیک, کاووس سید امامی, جامعه شناسی ارتباطات, روزنامه نگاری, کتاب تحقیق در رسانه های جمعی