تجسم خلاق

تجسم خلاق

نویسنده: رابین نیکسون
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: کتاب آوند دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 300
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

تفاوت میان رویاپردازی و زندگی کردن رویاها

تجسم خلاق بسیار شبیه به موضوعی است که ما همواره با آن درگیریم: رویاپردازی. تفاوت بزرگ در این است که افرادی که در تجسم خلاقانه توانمندند، آموخته‌اند که با وارد شدن به ضمیر ناخودآگاهِ خود و استفاده از قدرت بی‌نظیر آن در سر و شکل دادن به افکار و رفتارها، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.

این کتاب، که توسط مؤلفی پرآوازه و تاجری موفق نوشته شده است، به شما می‌آموزد که چگونه می‌توان با به‌کارگیری روش ساده اما قدرتمندِ تجسم به اهداف دست یافت. روشی که بسیاری از ورزشکاران، تاجران و هنرمندان موفق نیز از آن استفاده می‌کنند.

سرآغاز : ببینید که این نظام چند ‌صد‌ ساله چگونه کار می‌کند و قدرت درون‌تان را آزاد کنید.

ایستگاه آخر : بدانید که دقیقا چه می‌خواهید بشوید و آنچه شما را از رسیدن به رویاهایتان بازداشته شناسایی کنید.

هم ذهن، هم بدن : بدانید موانعِ فیزیکی، احساسی و روان‌شناختیِ موفقیت و خوشبختی‌تان دقیقا کجا هستند و ذهن و بدن‌تان را همگام کنید.

آماده‌ی کارزار شوید : از تجسم خلاق استفاده کنید تا عادت‌های بدتان را با عادت‌های خوب جایگزین کنید، ترس‌های غیر منطقی و مزاحم را از خود دور کنید و اشتیاق و حس هدفمندی خود را دوباره بیدار کنید.

با تمام قدرت به جلو بروید : سطحی بالاتر از زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ را تجربه کنید، استقامت‌تان را افزایش دهید و انرژی‌تان را روی تحقق بخشیدن به رویاهایتان متمرکز کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تجسم خلاق

  • ناشر: آوند دانش
  • کد کتاب: 76250
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: رابین نیکسون, مهدی قراچه داغی, روانشناسی زندگی, روانشناسی موفقیت, مدیریت اقتصادی, راه و رسم زندگی, کتاب تجسم خلاق