کتاب تجسم خلاق فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات آوند دانش

تجسم خلاق

نویسنده: رابین نیکسون
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: کتاب آوند دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 300
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

تفاوت میان رویاپردازی و زندگی کردن رویاها

تجسم خلاق بسیار شبیه به موضوعی است که ما همواره با آن درگیریم: رویاپردازی. تفاوت بزرگ در این است که افرادی که در تجسم خلاقانه توانمندند، آموخته‌اند که با وارد شدن به ضمیر ناخودآگاهِ خود و استفاده از قدرت بی‌نظیر آن در سر و شکل دادن به افکار و رفتارها، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.

این کتاب، که توسط مؤلفی پرآوازه و تاجری موفق نوشته شده است، به شما می‌آموزد که چگونه می‌توان با به‌کارگیری روش ساده اما قدرتمندِ تجسم به اهداف دست یافت. روشی که بسیاری از ورزشکاران، تاجران و هنرمندان موفق نیز از آن استفاده می‌کنند.

سرآغاز : ببینید که این نظام چند ‌صد‌ ساله چگونه کار می‌کند و قدرت درون‌تان را آزاد کنید.

ایستگاه آخر : بدانید که دقیقا چه می‌خواهید بشوید و آنچه شما را از رسیدن به رویاهایتان بازداشته شناسایی کنید.

هم ذهن، هم بدن : بدانید موانعِ فیزیکی، احساسی و روان‌شناختیِ موفقیت و خوشبختی‌تان دقیقا کجا هستند و ذهن و بدن‌تان را همگام کنید.

آماده‌ی کارزار شوید : از تجسم خلاق استفاده کنید تا عادت‌های بدتان را با عادت‌های خوب جایگزین کنید، ترس‌های غیر منطقی و مزاحم را از خود دور کنید و اشتیاق و حس هدفمندی خود را دوباره بیدار کنید.

با تمام قدرت به جلو بروید : سطحی بالاتر از زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ را تجربه کنید، استقامت‌تان را افزایش دهید و انرژی‌تان را روی تحقق بخشیدن به رویاهایتان متمرکز کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تجسم خلاق عمومی آوند دانش فروشگاه اینترنتی آی کتاب : Persianbook آی کتاب

  • ناشر: آوند دانش
  • کد کتاب: 76250
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: رابین نیکسون, مهدی قراچه داغی, روانشناسی زندگی, روانشناسی موفقیت, مدیریت اقتصادی, راه و رسم زندگی, کتاب تجسم خلاق