منو
سبد خرید

تجسم خلاق

تجسم خلاق
درحال حاضر موجود نمی باشد
تجسم خلاق
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 125579 - 110/6
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 27 = 30
0 ریال

تجسم خلاق

نویسنده: شاکتی گواین
مترجم: گیتی خوشدل
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 166
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

کتاب تجسم خلاق مقدمه و تمرینی برای هنر استفاده از انرژی ذهنی برای ایجاد تحول، بهبود سلامت و زیبایی و توانگری و ثروت و روابط دلخواه و برآوردن همه خواسته ها و آرزوهاست. خانم شاکتی گواین،آموزگار بلند آوازه،در اینجا تمرین ها و مراقبه ها و عبارتهای تاکیدی و فنون دیگری را ارائه میدهد که تمرین جملگی آنها آسان و عملی است.همگی نیکوئی طبیعی جز جز زندگی را برایمان به ارمغان می آورند و این امکان را به ما میدهند که موجوداتی تابناک شویم و با اندیشه ها و مفاهیم مثبت،در واقعیت نیز دگرگونیها مثبت پدید آوریم.

هزاران تن از خوانندگان،پیشاپیش از این کتاب برای کش خویشتن و خودشناسی و اتصال آگاهانه با ضمیر برتر خویش و آفرینش دگرگونی های پویا در زندگی خود بهره مند شده اند. دست در دست تجسم خلاق،شما نیز بی تردید معجزه های بیشمار خواهید آفرید.

مجله تایمز، شاکتی گواین را پیشتاز ممتاز خوانده است . زیرا فنون کهن و مرموز را به شکلی ساده و قابل فهم ، به زبان مردم امروز بیان کرده است . پیروانش تحول خود را مدیون کتاب راه تحول او می دانند . هرچند که خودش تحول خویش را با نگارش کتاب تجسم خلاق آغاز کرد که اکنون یک کلاسیک محسوب می شود .شاکتی گواین همواره به دلیل توجه ویژه اش به « شهود » خاطر نشان کرده است که کتابش بازتابهای نور را بسیار سودمند وابزاری لازم برای رشد می داند ....

ما همگی در درون خود دارای دانایی عمیقی هستیم؛ اما گاهی نمی‎دانیم که آن دانایی در درون ما وجود دارد. ما در فرهنگی زندگی می‎کنیم که به الهامات انسان ارزشی نمی‎نهد و یا مهر صحت بر آن نمی‎گذارد و تشویقمان نمی‎کند که به دانایی شهودی خود تکیه کنیم. بخش عمده‎ای از غرب بر استدلال و تعقل تاکید دارد و ارزش عظیم شهود و دانایی غریزی را نادیده می‎گیرد. وقتی کتاب زندگی در نور را نوشتم، می‎خواستم همه را از نحوه زندگی خودم مطلع کنم و مردم را به بهره‎برداری از دانایی درونی خود تشویق کنم. در عمل می‎توان هر روز و هر ساعت به آن منبع لایزال الهی متصل بود. شهودتان به شما می‎گوید کجا بروید؛ شما را با افرادی که باید ملاقات کنید مرتبط می‎کند؛ شما را به سوی کاری که برای‎تان مفهوم دارد هدایت می‎کند – کاری که برای‎تان لذت به همراه دارد، کاری که احساس می‎کنید مناسب شماست. گوش فرادادن به سیستم هدایت درونی‎تان، شما را به زندگی شاد و غنی و کامل رهنمون می‎شود. این تجربه من بوده و میلیون‎ها فرد دیگر هم می‎توانند بر این امر شهادت دهند.

شهود، همان ذهن نیست. در واقع شهود مقابل ذهن قرار دارد- و برای زندگی روزانه به هر دو آن‎ها نیاز است. طبق نظر بسیاری ، ذهن دشمن شهود است، اما من آن را قبول ندارم. من به همه چیز از نقطه نظر قطب‎های متقارن می‎نگرم. جوان/پیر، مذکر/مونث، فردیت/همراهی، کار/بازی، آزادی/محدودیت، راست/چپ، روز/شب، زندگی/مرگ، عقلانی/ احساسی و… ذهن و شهود دو قطب مخاف یک رشته هستند و هدف ما ایجاد تعادلی سالم بین این دو است. موضوع این/یا آن نیست… موضوع هردو/ و است. نباید راهی را که از ذهن برمی‎خیزد، نادیده بگیریم؛ باید به ذهن خود گوش فرا دهیم و تعادلی بین پیام‎های ذهن و پیام‎های شهودی برقرار کنیم. ما در سفر زندگی به هردو نیاز داریم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات