دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تجارت در قرن 21

تجارت در قرن 21

نویسنده:  رابرت تی کی یوساکی
مترجم: مهشاد بیگیان
ناشر: افق دور
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

من زندگی‌ام را صرف آموزش مردم برای رسیدن به استقلال مالی نموده‌ام و می‌دانم که این کتاب مانند مجموعه «پدر پولدار» شما را برای ایجاد و حفظ ثروت آماده خواهد کرد و یکبار دیگر شما این حقیقا را که پول، چطور کار می‌کند خواهید آموخت و فرصت‌های تجاری در دسترستان در قرن بیست و یکم راخواهید شناخت و می‌توانید زندگی را آنطور که آرزو دارید بسازید. این کتاب را به میلیون‌ها نفر از کسانی که در مسیر زندگی‌شان تخت تاثیر بحران اقتصادی کنونی قرار گرفته‌اند و برای بهبود اوضاع مالی‌شان احساس درماندگی می‌کنند، تقدیم می‌کنم...

مشکل، اقتصاد جهان نیست. مشکل، تلاش و طرز فکر خود شما است.آیا از فساد در دنیای شرکت ها خشمگین هستید؟ آیا از دست وال استریت بانک‌های بزرگ خشمگین هستید؟ آیا از اینکه برای بهبود اوضاع اقتصادی گامی برداشته نشده، عصبانی هستید؟ یا اینکه از دست خود عصبانی هستید که چرا اختیار امور مالیخودتان را زودتر از این به دست نگرفته اید؟ زندگی سخت است.

آیا روشی برای مقابله با آن در نظر گرفته ‌اید؟ ناله کردن و سرزنش کردن دیگران آینده مالی شما را تأمین نمی‌کند. باید از همین امروز اختیار آینده مالی تان را با کنترل منابع درآمدتان در دست بگیرید. شما باید صاحب تجارت خودتان باشید.

نویسنده در کتاب تجارت قرن ۲۱، درباره چگونگی تجارت موفق در قرن ۲۱ صحبت می کند و به مخاطبان خود می آموزد که با تغییر نگرش می توان در هر حوزه کاری موفق بود. وی در این راستا بینش ضروری برای کسب خلاقیت و سازندگی؛ جهت یابی صحیح و مهارت های رهبری را ارائه می کند و یک الگوی تجاری را با عنوان «بازاریابی شبکه ای» به منظور رسیدن به دارایی مورد قبول شرح می دهد.

نویسنده معتقد است بازاریابی شبکه ای در قالب یک شبکه وسیع، فرصت های یکسانی را در اختیار بازاریان (چه زن و چه مرد) قرار می دهد. در این سیستم هر کسی می تواند ثروتش را با دیگران به اشتراک بگذارد و درآمدی کلان به دست آورد. شایان ذکر است در کتاب، شیوه اجرایی کردن این الگو بازگو می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات