منو
سبد خرید

تبسم بر شرار نوجوانی

تبسم بر شرار نوجوانی
-17 %
تبسم بر شرار نوجوانی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 33291 - 21/3
  • وزن: 0.40kg
150,000 ریال
180,000 ریال

تبسم بر شرار نوجوانی

نویسنده: جودی فورد
مترجم: نفیسه معتکف
ناشر: معانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 193
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376


مروری بر کتاب

راه های شگفت انگیز دوستی با نوجوانان

برای بعضی از پدرها و مادرها سالهای نوجوانی فرزندانشان دورانی آرام و توأم با لذت و خوشی است، در صورتی که از نظر عده ای دیگر عکس این قضیه صدق می کند.

اگر منطقی باشد پی خواهید برد که کنار آمدن با نوجوانی که اکنون در برابر سخنان شما در مقام پرخاشگری و پاسخ گویی برمی آید و همه ی کاسه کوزه ها را بر سرتان می شکند و حتی شما را کنار می گذارد، امری ساده و بدیهی است.

به وظیفه ی پدری و مادری عمل کردن و دوست داشتن فرزن نوجوان مستلزم در پیش گرفتن شیوه ای زیرکانه به همراه نرمش و مهارتی خاص است. به همین دلیل است که داشتن رابطه ای خوب و کنار آمدن با نوجوانان را در حکم هنر می دانند؛ هنری که لازمه اش طی مسیری هوشمندانه برای پدران و مادران است و مانند هر هنر دیگر، تنها با تمرین و پشتکار می توان مهارت لازم را بدست آورد.

همانطور که نقاش با بوم خود به ستیزه بر می خیزد تا نقاشی خوبی عرضه کند، شما نیز باید تلاش کنید تا در مورد مشاوره صحیح و نصیحت کردن به موقع و سخن گفتن خردمندانه به مهارتی خاص دست یابید.

زمانی که الی هجده ساله به دانشگاه رفت، این یادداشت را برای پدر و مادرش فرستاد: "من همیشه به شما احتیاج داشتم و در آینده نیز احتیاج خواهم داشت. هر که باشم و هر آنچه بشوم، صرفاً به خاطر آن است که میدانم شما مرا دوست دارید."

بنابراین پدران و مادران مهربان و پر عاطفه که برای یادگیری این دروس مشتاقانه تلاش میکنند، باید این نکته را نیز به خاطر بسپارند که اگر نوجوانان سخنی هم در این باره بر زبان نیاورند، چشم امیدشان به آنهاست!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات