منو
سبد خرید

تا سرای او

تا سرای او
-12 %
تا سرای او
220,000 ریال
250,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 110821 - 45/3
  • وزن: 0.20kg

تاسرای او

نویسنده: جی. پی. واسوانی
مترجم: مجید حمیدا
ناشر: کلک آزادگان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 ~ 1382 - دوره چاپ: 4 ~ 1

 

مروری بر کتاب 

راه ابیاسا

مراقبه حقیقی

«امروزه‌ بسیاری‌ از مردم‌ برای‌ کاهش‌ تأثیر تنش‌ها و تشویش‌ها، رشد آگاهی‌، بهبود سلامتی‌ یا ثبات‌ احساسی‌ به‌ مراقبه‌ رو آورده‌اند. آن‌ها نتایجی‌ را که‌ در جست‌ و جویش‌ هستند، به‌ دست‌ می‌آورند. اما نباید این‌ نکته‌ را از یاد برد که‌ هدف‌ حقیقی‌ مراقبه‌ خداست‌. مراقبه‌ باید با هدف‌ گسستن‌ قلب‌ از تمامی‌ چیزهای‌ غیرالهی‌ و هدیه‌کردن‌ آن‌ به‌ خدا انجام‌ شود، به‌ گونه‌ای‌ که‌ خدا تنها دلمشغولی‌ باشد و قلب‌ با وجود الهی‌ پیوند یابد.» در این‌ سفر واسوانی‌ چنان‌ ساده‌ و بی‌پروا شما را تاسرای‌ دوست‌ در پی‌ خود می‌کشاند که‌ با خود خواهید گفت‌: «بی‌ هیچ‌ تردید چنین‌ عاشقی‌ خود بارها و بارها با پای‌ سر تا سرای‌ او دویده‌ است‌!»

این نوشته‌ همانند زیارت‌نامه‌ای است که دستانتان را در دست‌های سعادتمند خود می‌‌گیرد، با نگاهی نافذ و پر مهر در دیدگان مشوشتان می‌نگرد و با کلامی گویا و گیرا شما را با خود همراه می‌کند، چنان که بی‌هیچ واهمه‌ای از سر غریبی و نابلدی همگامش می‌شوید.چرا که احساس می‌کنید این همراه، با صلابت هر شکن صخره‌ها، عظمت بزرگوارانه خورشید، شیطنت دلکش اختران و جوشش حیات هر خزنده و جنبنده‌ای در این راه دوستی دارد و فراتر از آن از واگو کردن مو به موی طی این طریق برای شما فروگذار نمی‌کند.

شاید تا کنون‌ بسیار دربارۀ‌ مراقبه‌ شنیده‌ و خوانده‌ باشید، اما در این‌ کتاب‌ به‌ یاری‌ عارف‌ شهیر هندی‌ می‌آموزید که‌ چگونه‌ مراقبۀ‌ حقیقی‌ و عملی‌ را آمیخته‌ با زندگی‌ و در حین‌ وظایف‌ روزانۀ‌ خود انجام‌ دهید.

در این‌ راه‌ استاد در هر گام‌ تا سرای‌ او همدوش‌ شماست‌. اینک‌ درمی‌یابید که‌ مقصود نهایی‌ مراقبۀ‌ حقیقی‌ وصال‌ اوست‌ و آسایش‌ و آرامش‌ راستین‌ فقط‌ در مأمن‌ آستان‌ محبوب‌ ممکن‌ می‌شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب