کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تاریخ کشتی ایران ؛ دو جلدی

تاریخ کشتی ایران

نویسنده: مهدی عباسی
ناشر: مجید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1080
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

کتاب حاضر بر شناخت اصول کشتی در نقاط مختلف کشور و ریشه یابی نکات تاریخی مربوطه مبتنی است و در ضمن آن به بیوگرافی پهلوانان این فن از اعصار قدیم تاکنون پرداخته شده است .

بدیهی است در هر مقطعی از زمان ، هرملتی طرزتفکر و تربیت خاصی داشته و دارد که به موجب آن نه تنها آن را از سایر ملل ، متمایز می گرداند بلکه تا اندازه زیادی آداب و سنن خود را به نسل بعدی هم انتقال می دهد که در عالم ورزش این شیوه و انتقال آن از زندگی پهلوانان قدیم به کشتی گیران جدید تا حدی محسوس است .

قسمتی از تاریخ کشتی قوچان :
مجله تفریحات سالم خراسان می نویسد :
ورزشی که آئین پرشکوه آن را هیچ مسابقه ای ندارد . هزاران سال پیش از این زمانی که تاریخ تمدن بشر هنوز چند برگی بیش نداشت نیاکان ما بدین سرزمین مقدس روی آوردند و در آن مسکن گزیدند .

فهرست

طوسی و فردوسی
تاریخ کشتی قوچان
تاریخ کشتی مشهد
تاریخ کشتی نیشابور
تاریخ کشتی شیروان
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ کشتی ایران ؛ دو جلدی

  • ناشر: مجید
  • کد کتاب: 49355 - O101/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 600,000ریال
  • 480,000ریال

برچسب ها: مهدی عباسی, کشتی ایران, تاریخ ورزش ایران, تختی, ورزش, تاریخ کشتی, قهرمانان ایران, ورزش ایران, کشتی ایران, کتاب تاریخ کشتی ایران