كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تاریخ نهضتهای ملی ایران ؛ از سوگ یعقوب لیث تا سقوط عباسیان

تاریخ نهضتهای ملی ایران ؛ از سوگ یعقوب لیث تا سقوط عباسیان

نویسنده: عبدالرفیع حقیقت
ناشر: حقیقت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 614
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1363 - دوره چاپ: 2

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

نزدیک به پنج سال است که سلسله مقالاتی بنام(نهضتهای ملی ایران)بقلم فاضل‌ محقق و شاعر ارجمند آقای عبد الرفیع حقیقت متخلص به رفیع در مجله ارمغان درج‌ میگردد که از لحاظ عمق تحقیقات و توجه به دقایق و نکات تاریخی و تازگی موضوع جلب‌ نظر فضلاء و محققان دور و نزدیک و میهن‌دوستان دانش‌پژوه را نموده است.

بحث و تحقیق در مورد نهضتهای ملی ایران که عنوانی است ابتکاری و تاکنون‌ هیچیک از نویسندگان و محققان بدان توجهی نداشته و در آینده نزدیک فصول اولیه‌ آن بصورت کتابی مستقل زینت‌بخش عالم مطبوعات خواهد شد در حقیقت خواننده را بسیر حوادث تاریخی و اندیشه‌های استقلال‌طلبانه مردم ایران در طول دوران اسلامی‌ آشنا میازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ نهضتهای ملی ایران ؛ از سوگ یعقوب لیث تا سقوط عباسیان

  • ناشر: حقیقت
  • کد کتاب: 90731 - 30/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: عبدالرفیع حقیقت, تاریخ نهضتهای ملی ایران, تاریخ نهضت های ملی ایران, تاریخ اجتماعی ایران, تاریخ صفاریان, عباسیان, نهضت های ملی ایران, کتاب تاریخ تاریخ نهضتهای ملی ایران, تاریخ نهضت های ملی ایران