كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تاریخ جهان نو ؛ دو جلدی

تاریخ جهان نو

نویسنده: رابرت روزول پالمر
مترجم: ابوالقاسم طاهری
ناشر: امیر کبیر - فرانکلین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1300
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1340 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

خواننده این کتاب متوجه خواهد شد که تاریخ پالمر، اصولاً تاریخ حوادث، به آن معنی که همه می دانند نیست.این کتاب، بیشتر در حکم فلسفه تاریخ و راهنمائی است از برای حل مشکلاتی که همه ما در فهم و استنتاج حوادث تاریخی داشته و داریم. وی تاریخ خود را از ادوار کهن و باستانی، از دورانی قبل از پیدایش تمدن یونان آغاز می کند و هر قدر به اعصار جدید نزدیک می شود، به تفصیل بیشتری می پردازد.

وی سعی کرده است که از نظر یک نفر مورخ بی غرض جهانی، تمامی اشکالات جهان را در ردیف هم قرار دهد و با مطالعه دقیق این کتاب ملاحظه خواهد شد که چگونه با اسلوب روان و بی تکلفی به انجام این مهم موفق گردیده است.همانطور که از عنوان این اثر برمی آید، تاریخ از دیدگاهی نو به جهان بررسی شده و گستره ای وسیع را از ادوار کهن تا «جهان نو» یعنی ظهور ابرقدرتهای نوین و پدیده «جنگ سرد» دربرمی گیرد.

فهرست

ترقی اروپا 
انقلاب در کلیسای مسیحی 1560 ـ 1300 
جنگهای مذهبی 1648 ـ 1560 
استقرار سیادت اروپای غربی
عصر روشنگری
انقلاب فرانسه
اروپای ناپلئون 
و ... 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ جهان نو ؛ دو جلدی

  • ناشر: امیر کبیر
  • کد کتاب: 94846
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: رابرت روزول پالمر, ابوالقاسم طاهری, تاریخ جهانی, تاریخ اجتماعی, جامعه شناسی تاریخی, تاریخ جهان, تاریخ اروپا, قرون وسطی, رنسانس, انقلاب صنعتی, کتاب های نایاب, کتاب تاریخ جهان نو ؛ دو جلدی