کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تاریخ جهان لاروس ؛ دو جلدی

تاریخ جهان لاروس 

نویسنده: مارسل دونان
مترجم: امیر جلال الدین اعلم
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1156
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1390- دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب 

مصور - برخی رنگی

تاریخ جهان لاروس اثری معتبر در تاریخ است که حاصل تحقیق جمعی از پژوهشگران و مورخان در موسسه لاروس فرانسه است. کتاب از آفرینش و پیدایش انسان آغاز می شود و تا سال 1970م. را در بر می گیرد: جلد اول روزگار باستان و قرون وسطی و جلد دوم روزگار نو.

امتیاز این اثر سترگ این است که نویسندگان و ویراستاران غربی آن سعی کرده اند تا تمدن ها و دین ها و فرهنگ های ناغربی را نیز با دیدی عالمانه و منصفانه و بدون جانب داری معمول، همچون تمدن ها و دین ها و فرهنگ های غربی، ببینند و تحلیل کنند.
آرنولد توینبی، مورخ معروف انگلیسی، درباره این کتاب گفته است: باید با تاریخ همدیگر آشنا شویم. آنگاه که یگانگی آدمی به دست آید، چون به گذشته باز بنگریم معنی و ارزش تاریخ های محلی مان به منزله پیش درآمدهایی بر تاریخ جهانی بشر، چنان یک کل، جلوه گر خواهند شد. انتشار تاریخ جهان لاروس خود رویدادی تاریخی به شمار است و خدمت مهمی در حق همگان محسوب می شود.

فهرست 

جلد اول :  روزگار باستان
جلد دوم : روزگار نو


مردمان و امپراتوریهای خاورزمین
فرازدستی مدیترانه خاوری
امپراتوریهای بزرگ جهان باستان
تاخت و تاز بربرها
پیدایی اروپا
سده های چهاردهم و پانزدهم
واپس نگری به قرون وسطی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ جهان لاروس ؛ دو جلدی

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 101033 - 109/0
  • موجودی: در انبار
  • 3,500,000ریال

برچسب ها: مارسل دونان, امیر جلال الدین اعلم, تاریخ جهان, تاریخ اروپا, قرون وسطی, تاریخ تمدن, تاریخ هنر, تاریخ اجتماعی, دایره المعارف, دانستنیها, کتاب تاریخ جهان لاروس