دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تاریخ جامع بهائیت

تاریخ جامع بهائیت
درحال حاضر موجود نمی باشد
تاریخ جامع بهائیت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 139184 - 120/3
  • وزن: 0.90kg
  • UPC: 43.5 = 50
0 ریال

تاریخ جامع بهائیت

نویسنده: بهرام افراسیابی
ناشر: مهرفام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 720
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 15

 

مروری بر کتاب

نوماسونی

مصور - اسناد

در بررسی بهائیت چهار موضوع پیوسته و مربوط به یکدیگر را باید تفکیک و جداگانه بررسی کرد. این بررسی یک مطالعه ی همه جانبه ی تاریخی، سیاسی و اجتماعی براساس اسناد معتبر و غیرقابل انکار می باشد. قبل از ورود به بحث بهائیت و هرگونه داوری در این زمینه، آشنایی و آگاهی کامل نسبت به موارد چهارگانه ای که در ذیل می آید ضروری است، چون بدون کالبدشکافی و اطلاع اولیه، ابهاماتی برجای خواهد ماند که نمی توان به طور شفاف و ژرف این فرایند را پیمود و به داوری نشست، درنتیجه قضاوت دراین مورد مشکل خواهد بود.

بهائیت از فرقه هاى سیاسی و گمراه کننده اى است که براى انحراف و استحاله دین در جهان اسلام شکل گرفت; سیاست بازان و جاسوسان روسى و انگلیسى حدود یکصد و پنجاه سال پیش این فرقه را بوجود آوردند که بر اثر تبلیغات گسترده از طریق رسانه هاى جمعى; مانند: تلویزیون و رادیو و نیز مجلات و روزنامه ها، شعارهاى فریبنده و دروغ را در سراسر گیتى پخش کردند و هوادارانى یافتند; به گونه اى که اکنون افکار و عقاید بهائیت به زبانهاى مختلف و لهجه هاى زنده دنیا منتشر و تبلیغ مى شود و سایت هاى اینترنتى مختلفى براى این کار فعالند.

اعضاى نخستین بیت العدل (عبادت گاه اعظم بهائیان) که سیاست گزارى بهائیت جهان را به عهده دارد، نه نفرند که فقط یک نفرشان ایرانى است; او هم یک یهودى به نام لطف الله حکیم..

فهرست

چگونگی پیدایش و منشاء بهائیت
شناخت اصول عقاید بهائیت بطور ریشه ای
تحولات ناشی از بهائیت و پیامدهای آن
روند دخالت های سیاسی بیگانگان در بوجود آمدن، رشد و پرورش بهاییت و مسیری که سران اولیه بهائیت پیمودند
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات