كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تاریخ تمدن اسلام ؛ بررسی هایی چند در فرهنگ و تمدن اسلامی

تاریخ تمدن در اسلام

نویسنده: علی اصغر حلبی
ناشر: نشر بنیاد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 564
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو ؛ لبه جلد کتاب کمی زدگی دارد

 

مروری بر کتاب

بررسی هایی چند در فرهنگ و تمدن اسلامی

این کتاب خلاصه‌ای است از تاریخ اسلام و ایران از ظهور اسلام تا سقوط بغداد در قرن هفتم هجری که در آن به مهم‌ترین حوادث دوران مذکور اشاره شده است .کتاب بیشتر بر سیاق تاریخ اسلام نگاشته شده و طی آن بسیاری از رویدادهایی ذکر گردیده که ایرانیان در پدید آمدن آن نقش داشته‌اند ;مانند قیام‌ها و نهضت‌های ایرانیان و حکومت‌های محلی مناطق مختلف این سرزمین .

بدین ترتیب، کتاب با موضوع ظهور اسلام و هجرت پیامبر (ص) آغاز می‌گردد .آن‌گاه پس از مروری بر دوران حیات پیامبر (ص) برجسته‌ترین حوادث دوران خلفای راشدین، حضرت علی (ع)، خلافت بنی‌امیه و سرانجام خلافت بنی عباس تا سقوط بغداد به دست مغولان بازگو می‌شود .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ تمدن اسلام ؛ بررسی هایی چند در فرهنگ و تمدن اسلامی

  • 550,000ریال
  • 350,000ریال

برچسب ها: علی اصغر حلبی, تاریخ اجتماعی اسلام, جامعه شناسی اسلام, تاریخ اسلام, تاریخ تمدن اسلام, کتاب تاریخ تمدن اسلام ؛ بررسی هایی چند در فرهنگ و تمدن اسلامی