دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تاریخ انبیاء ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن ؛ دو جلدی در یک مجلد

تاریخ انبیا ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن 

نویسنده: حسین عمادزاده
ناشر: اسلام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 880
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1370 - دوره چاپ: 32

کیفیت : نو ؛ لبه  عطف  زدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

کتاب حاضر شامل تاریخ انبیا از حضرت آدم (ع) تا حضرت رسول خاتم (ص) و زندگانی و معجزات چهارده معصوم (ع) می باشد و در آن از حکایتهای محیرالعقول زیادی استفاده شده که جای بسی تأمل و تدبر است.انبیاى الهى، پاک‏ترین، آگاه‏ترین و امین‏ترینِ افراد براى هدایت انسان بوده‏اند، از همین‏رو خداوند متعال آنان را برانگیخت و با عنایت ‏هاى خویش همراه نمود تا با دلیل و برهان، مردم را از شرک به یگانه‏پرستى و از نادانى به معرفت و آگاهى سوق دهد و حیات طیبه را براى آنان به ارمغان آورد.

زندگانىِ برگزیدگانِ حق، از تولد تا وفات، به ویژه در دورانِ ابلاغِ رسالت، با حوادث گوناگون و شگفت‏ انگیز و نیز ناملایمات فراوانى همراه بوده است، ولى سرانجام کامیاب گشتند و پیام ‏هاى خداوند متعال را به مردم رساندند. مطالعه‏ این داستان‏هاى واقعى و اعجاب‏ آور براى هر خواننده‏اى درس‏آموز و عبرت‏ انگیز است.

انبیای الهی، پاک ترین، آگاه ترین و امین ترین افراد برای هدایت انسان بوده اند، از همین رو خداوند متعال آنان را برانگیخت و با عنایت های خویش همراه نمود تا با دلیل و برهان، مردم را از شرک به یگانه پرستی و از نادانی به معرفت و آگاهی سوق دهد و حیات طیبه را برای آنان به ارمغان آورد.

زندگانی برگزیدگان حق، از تولد تا وفات، به ویژه در دوران ابلاغ رسالت، با حوادث گوناگون و شگفت انگیز و نیز ناملایمات فراوانی همراه بوده است، ولی سرانجام کامیاب گشتند و پیام های خداوند متعال را به مردم رساندند. مطالعه این داستانهای واقعی و اعجاب آور برای هر خواننده ای درس آموز و عبرت انگیز است. در این کتاب، تاریخ انبیا با استفاده از منابع معتبر و به دور از خیال پردازی و افسانه سازی با قلمی شیوا نوشته شده است. در این کتاب، تاریخ انبیا با استفاده از منابع معتبر و به دور از خیال‏پردازى و افسانه ‏سازى با قلمى شیوا نوشته شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات