کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تاریخ انبیاء ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن ؛ دوجلدی در یک مجلد

تاریخ انبیا ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن 

نویسنده: حسین عمادزاده
ناشر: اسلام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 880
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1388 ~ 1385- دوره چاپ: 5 ~ 3


مروری بر کتاب

کتاب حاضر شامل تاریخ انبیا از حضرت آدم (ع) تا حضرت رسول خاتم (ص) و زندگانی و معجزات چهارده معصوم (ع) می باشد و در آن از حکایتهای محیرالعقول زیادی استفاده شده که جای بسی تأمل و تدبر است.

انبیاى الهى، پاک‏ترین، آگاه‏ترین و امین‏ترینِ افراد براى هدایت انسان بوده‏اند، از همین‏رو خداوند متعال آنان را برانگیخت و با عنایت ‏هاى خویش همراه نمود تا با دلیل و برهان، مردم را از شرک به یگانه‏پرستى و از نادانى به معرفت و آگاهى سوق دهد و حیات طیبه را براى آنان به ارمغان آورد.

زندگانىِ برگزیدگانِ حق، از تولد تا وفات، به ویژه در دورانِ ابلاغِ رسالت، با حوادث گوناگون و شگفت‏ انگیز و نیز ناملایمات فراوانى همراه بوده است، ولى سرانجام کامیاب گشتند و پیام ‏هاى خداوند متعال را به مردم رساندند. مطالعه‏ این داستان‏هاى واقعى و اعجاب‏ آور براى هر خواننده‏اى درس‏آموز و عبرت‏ انگیز است.

در این کتاب، تاریخ انبیا با استفاده از منابع معتبر و به دور از خیال‏پردازى و افسانه ‏سازى با قلمى شیوا نوشته شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاریخ انبیاء ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن ؛ دوجلدی در یک مجلد

  • ناشر: اسلام
  • کد کتاب: 102346- 78/4
  • موجودی: در انبار
  • 750,000ریال
  • 480,000ریال

برچسب ها: حسین عمادزاده, داستان های مذهبی, تاریخ ادیان, پیامبران, قصص قرآن, ادیان, کتاب تاریخ انبیا ؛ از آدم تا خاتم و قصص قرآن