منو
سبد خرید

تاریخ امیدبخش نوع بشر

تاریخ امیدبخش نوع بشر
-11 %
تاریخ امیدبخش نوع بشر
  • موجودی: موجود
  • مدل: 142363 - 74/1
  • وزن: 0.50kg
1,020,000 ریال
1,150,000 ریال

تاریخ امیدبخش نوع بشر

نویسنده: روتخر برخمان
مترجم: سکینه تقی زاده - میرجواد سیدحسینی
ناشر: کتاب پارسه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 456
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 8


مروری بر کتاب

روتخر برخمان با استقلال کامل فکری و با بهره مندی از علم تاریخ ، فرصتی در اختیار ما قرار می دهد تا آیندۀ بسیار روشن تری از آنچه تاکنون تصور کرده ایم بسازیم.
تیموتی اسنایدر، نویسندۀ کتاب های خودکامگی و در مسیر ناآزادی

تاریخ امیدبخش نوع بشر اثری بی نظیر و تفکربرانگیز است؛ کتابی که استدلال های صریح و کوبندۀ آن به طور بالقوه مفاهیم ضمنی گسترده ای در بر دارد تا دریابیم که چگونه می بایست حکومت ها، محیط های کار، مدارس و مؤسسات تربیتی و اصلاحی مان را طراحی و ساماندهی کنیم. برخمان انسان ساده لوح و ناآگاهی نیست. استدلال های او برای بازاندیشی دربارۀ رویدادهای تاریخی، ریشه در مطالعات او در فلسفه و علوم اجتماعی دارد. او در این اثر برخی باورهای نادرست را که قرن ها بر ذهن بشر حاکم بوده، به چالش می طلبد و بی اعتباری شان را اثبات می کند... برخمان یافته هایش را به تفصیل و به شکلی جذاب-که یادآور سبک نوشتار نویسندگان مشهور و مطرح است-روایت می کند.
باربارا اسپیندل، کریستین ساینس مانیتور

روتخر برخمان یکی از اندیشمندان مورد علاقۀ من است. این کتاب، فرضیات بنیادین ما دربارۀ ماهیت نوع بشر را به چالش می کشد و جهانی از امکانات و فرصت ها به روی ما می گشاید. تاریخ امیدبخش نوع بشر اثرس ساده و در عین حال هوشمندانه و تأثیرگذار است.
اندرو یانگ، نویسندۀ کتاب جنگ علیه مردم عادی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات