كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تاراس بولبا

تاراس بولبا

نویسنده: نیکولا واسیلیویچ گوگول
مترجم: گیورگیس آقاسی
ناشر: سپیده
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 244
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1342 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب 

تاراس بولیا، ‌به دلیل اهمیت و توفیقی که این داستان در همه‌جابه دست آورد،‌ بعداً همواره جداگانه به چاپ رسید. داستانی است در ستایش قزاقها و طبع شجاع و وحشی آنها. وقایع رمان در قرن شانزدهم می‌گذرد؛ قرن شمشیر و جنگ که هر کس که در خور نام انسان است در حال پیکار است.
تاراس بولیا، قزاق پنجاه ساله‌ای که همچنان آماده جنگیدن و کشتار در راه اعتقاد خود است، با دو پسرش اوستاپ و آندری به اردوگاه قزاقها در «سخ»، ‌واقع در جزیره‌ای در رود دنیپر، ‌می‌روند.
شب و روز در استپها، اسب می‌تازند و درست هنگامی به آنجا می‌رسند که قزاقها پشت به هزیمت داده از قایق پیاده می‌شوند و با خشم تمام نقل می‌کنند که «یهودیها کلیساهای ما را به اجازه می‌گیرند و کاتولیکها مسیحیان ارتدوکس رابه ارابه می‌بندند، چطور می‌توان در سرزمین روس این همه از دست کفار شکنجه دید و تحمل .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاراس بولبا

  • ناشر: سپیده
  • کد کتاب: 51233 - 45/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: نیکولا واسیلیویچ گوگول, گیورگیس آقاسی, داستان های روسی, داستان های کلاسیک, گوگول, کتاب تاراس بولبا