كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تاثیر فرهنگ ایران بر اندیشمندان عصر روشنگری

تاثیر فرهنگ ایران بر اندیشمندان عصر روشنگری

نویسنده: مریم فیروزی
مترجم: حامد فولادوند - کیانا شریفی
ناشر: تاریخ ایران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 333
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور

امروز با آغاز هزاره سوم و ادغام در فرآیند جهانی شدن و آزمودن تحولات عظیم علمی - فنی و گسترش شبکه های مجازی، اطلاعاتی و اجتماعی، جناح واقع بین حاکمیت کنونی لازم می داند که راه سازش و همکاری با جهان پسامدرن را گسترش دهد، به خصوص که نسل جوان، زنان و جامعه مدنی از حکومت و دین کم و بیش دور شده اند.

در طی دو دهه اخیر اکثر ایرانیان فهمیده اند که بهتر است گوش به فرمان عقل - که شعار کانت و عصر روشنگری «جرات کن عقلت را بکار گیری» بود - خود بدهند، نه به وعده های سیاسیون! آری دنیای مطلاتم کنونی به سوی آینده (همیشه نامعلوم) می تازد و شاید بتوان گفت که آن «نقش «روشن» و آگاه سازی مردم که رسالت تاریخی عصر روشنگری و "منورالفکران" بود، امروزه دارد بیشتر به جهان مجازی اینترنت و شبکه های اجتماعی واگذار می شود.

رساله خانم مریم فیروزی نه تنها سند و منبع مفیدی است برای دانشجویان و پژوهشگران، بلکه با خواندن این اثر جذاب و سرشار از اطلاعات هر ایرانی به تاثیر ژرف فرهنگ ایران بر اندیشمندان و نویسندگان اروپایی خواهد برد.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاثیر فرهنگ ایران بر اندیشمندان عصر روشنگری

  • 800,000ریال

برچسب ها: مریم فیروزی, حامد فولادوند, کیانا شریفی, عصر روشنگری, تاریخ فرهنگی ایران, ادیان ایرانی, مانوی, مانی, کتاب تاثیر فرهنگ ایران بر اندیشمندان عصر روشنگری