كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تاثیرگذارترین های تاریخ

تاثیرگذارترین های تاریخ

نویسنده: میشل اچ. هارت
مترجم: محمدحسین آهویی
ناشر: روزنه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 425
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

شرح احوال و آثار یکصد نفر از موثرترین شخصیت های تاریخ جهان

در این مجموعه زندگی‌نامه و آثار و اقدامات یک‌صد تن از شخصیت‌های برجسته و اثرگذار تاریخ بشر بازگو شده است .از جمله این افراد که طیف وسیعی از چهره‌های دینی, سیاسی, اجتماعی, فکری, هنری, علمی, تاریخی و نظایر آن را شامل می‌شوند عبارت‌اند از :

حضرت محمد(ص), اسحاق نیوتون, عیسی مسیح, بودا, کنفوسیوس, سنت پل, گوتمبرگ, کریستف کلمب, اینشتاین, پاستور, گالیله, ارسطو, اقلیدس, موسی(ع), داروین, کوپرنیک, کنستانتین کبیر, جیمز وات, مایکل فاراده, مارتین لوتر, جرج واشنگتن, کارل مارکس, برادران رایت, چنگیزخان مغول, آدام اسمیت, ویلیام شکسپیر, اسکندر کبیر, ناپلئون, توماس ادیسون, آدلف هیتلر, افلاطون و دیگران .

گفتنی است هر زندگی‌نامه با طرح یا تصویری از معرفی شونده همراه است .مولف در خاتمه نگاهی کلی و آماری به برخی ویژگی‌های یک‌صد شخصیت معرفی شده افکنده و از جمله توزیع جغرافیایی دوران حیات و زمینه فعالیت آن‌ها را در قالب جدول نشان داده است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تاثیرگذارترین های تاریخ

  • ناشر: روزنه
  • کد کتاب: 91876
  • موجودی: در انبار
  • 950,000ریال
  • 855,000ریال

برچسب ها: میشل اچ. هارت, محمدحسین آهویی, تاریخ جهان, بزرگان جهان, علمی عمومی, تاریخ علم, کتاب تاثیرگذارترین های تاریخ