منو
سبد خرید

بی ستون

بی ستون
-22 %
بی ستون
  • موجودی: موجود
  • مدل: 137881 - 116/2
  • وزن: 0.38kg
440,000 ریال
565,000 ریال

بی ستون

نویسنده: سید ابراهیم نبوی
ناشر: روزنه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 378
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مردم باحال و با عقل ایران نویسندگان مزدور بیگانه را که به اصول انقلاب خیانت می کنند از دوم خرداد به بعد شناخته اند و بهتر است پارلمان سعی کند تا منحرفان خائن را که دزدهای فرهنگی هستند دستگیر کرده و دست آنان را کوتاه کند...

مقدمتان عرض می شود « بی ستون » آخرین طنز نوشته های روزانه من در روزنامه نشاط است .این گونه طنز نویسی را پیش از این در « ستون پنجم » نیز انجام داده بودم .در کار «بی ستون» سوژه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی به طنزآمده است .

... نبوی خودش هم در مقدمه این کتاب "چهلستون" که آخرین مجموعه ستون نویسی هایش بود اعتراف میکند که هر چه زمان جلوتر آمده رمقش گرفته شده و با توجه به حوادث آن سالها تیغ طنزش هم کندتر می شد و از یکجایی به بعد اصلا"حس و حالش هم خشکید.

به هر حال،به نوشته های آن دوران که نگاه می کنی هر پارامتر سیاسی تعریف مشخص و سمبلیکی داشت - دانشجو،روزنامه نگار،افکار عمومی،مطبوعات،طالبان،انصار،دموکراسی،چماق،پلورالیزم،جامعه مدنی...- و آنچه روزنامه ها مینوشتند چه از جناح راست آن زمان و چه از جناح چپش اصیل بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات