كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بیگانه

بیگانه

نویسنده: آلبر کامو
مترجم: جلال آل احمد, علی اصغر خبره زاده
ناشر: معرفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 148
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1341 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

آلبر کامو در این کتاب می خواهد به مردم بفهماند که در زندگی روزمره شان، در کار و تلاش و فعالیت هاشان، جایی هم برای عشق، عاطفه، محبت و احساس باقی بگذارند. این رمان به ظاهر ساده است و این را کامو به شدت احساس کرده است:
یک «اضطراب» در تمام طول کتاب وجود دارد، حتی در لحظاتی که احساس می شود همه چیز دارد راحت می گذرد، خواننده کنجکاو می شود و وادار می شود در مورد تردیدهایش از خود سؤال کند. انگار نویسنده خواسته است به او یادآوری کند که در این جا چیزی رازآمیز وجود دارد که باید کشف شود.

... امروز مامان مرد.
شاید هم دیروز، نمی دانم.
تلگرامی از نوانخانه برایم فرستادند: مادر درگذشت. خاک سپاری فردا.
مراتب تسلیت.
چیزی از این پیام دستگیر نمی شود.
شاید دیروز مرده، نوانخانه در مارنگو است، در هشتاد کیلومتری الجزیره، ساعت دو بعدازظهر با اتوبوس حرکت می کنم و همان بعدازظهر هم به آنجا می رسم.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بیگانه

  • ناشر: معرفت
  • کد کتاب: 115474 - 108/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 300,000ریال

برچسب ها: آلبر کامو, عنایت الله شکیباپور, داستان های فرانسه, داستان های کلاسیک, داستان های فلسفی, اگزیستانسیالیسم, کتاب بیگانه