كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
بیست هزار فرسنگ زیر دریا

بیست هزار فرسنگ زیر دریا

نویسنده: ژول ورن
مترجم: سلماز بهگام
ناشر: ترانه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 428
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

این رمان دنباله فرزندان کاپیتان گرانت است و پس از آن جزیره اسرارآمیز می­آید. حیوان دریایی عجیبی با هیکل غول­آسا در بعضی از سواحل دیده شده است. یک گروه تحقیق در کشتی امریکایی «آبراهام لینکلن» تشکیل می­شود.

...ناگهان توجه جهان به اعماق آبها جلب می‌شود. مردم جهان متوجه موجود ناشناسی می‌شوند، که در اعماق آب‌ها زندگی می‌کند. عده‌ای گمان می‌کنند او یک کوسه بزرگ است، عده دیگری هستند، که معتقدند، او نوعی هیولای دریایی ناشناخته‌است. اما کمتر کسی می‌تواند تصورش را بکند، که آن موجود، وسیله‌ایست ساخته دست بشر.

پروفسور آروناکس به همراه ندلند که صیاد نهنگ است، و یک دوست دیگر، با یک کشتی تحقیقاتی به جستجوی این هیولای زیر آب می‌روند. اما کشتی در اثر برخورد با آن موجود آسیب می‌بیند و پروفسور آروناکس و همراهانش، از یک زیردریایی سر در می‌آورند. چیزی که تاکنون مانندش را ندیدن و حتا تصورش را هم نکرده‌اند

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بیست هزار فرسنگ زیر دریا

  • ناشر: ترانه
  • کد کتاب: 21022
  • موجودی: در انبار
  • 480,000ریال
  • 430,000ریال

برچسب ها: ژول ورن, سلماز بهگام, داستان های فرانسوی, داستان های تخیلی, کتاب یست هزار فرسنگ زیر دریا