دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بیانیه های جمعیت مبارزه با خشونت علیه اشیاء

بیانیه های جمعیت مبارزه با خشونت علیه اشیاء
-12 %

بیانیه های جمعیت مبارزه با خشونت علیه اشیا

نویسنده: امیرتاج الدین ریاضی
ناشر: رود
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 144
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

11 داستان کوتاه

کتاب حاضر حاوی  11 داستان  کوتاه می باشد که مشخصه های دلبستگی به شخصیت دادن به اشیاء، بهره گیری از عناصر و علائم ادبیات بصری و بازی با فونت و اشکال در آن ها به چشم می خورد. اولین داستان کتاب؛ به نام پت و مت، روایتگر داستان  پسربچه ای است، که دو عروسک پت و مت دارد و چون هردو کاملا شبیه مت هستند، از این رو آنها را دروغگو خطاب می کند و سعی دارد هر دوی آنها را بسوزاند. مادر به دلیل حمایت از برحق بودن نظر فرزند، آنها را آتش می زند تا اعتماد فرزند نسبت به انتخاب اشتباه پدر و مادرش در خرید عروسک، از بین نرود.

نویسنده، دانش‌آموخته دانشکده حقوق و وکیل دادگستری است. در نوشته‌های او نوعی فرمالیزم همراه با مضمون‌های فلسفی، بعضا نگاه به اسطوره به چشم می‌خورد. بهره‌گیری از عناصر و علائم ادبیات بصری، بازی با فونت و اشکال، دلبستگی به شخصیت دادن به اشیاء، مشخصه‌هایی است که راه او را اندکی با راه دیگران متفاوت کرده است .  آثار این نویسنده در مجلات مختلف کشور به چاپ رسیده می‌توان به مجموعه داستان‌های کوتاه او به نام (وقتی که در حراج خودت شرکت می‌کنی) اشاره کرد.

فهرست

پت و مت
چمدان بازشده
باشگاه معلولان
عبور و مرور
در اعماق
فشار دادن ماشه 
در جست وجوی شخصیت گم شده
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات