کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
بچه های طلاق ؛ زندگی دوباره

بچه های طلاق 

نویسنده: ادوارد تایبر
مترجم: توران دخت تمدن
ناشر: روشنگران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 2 


مروری بر کتاب 

زندگی دوباره

فراموش نکنیم که طلاق یک فاجعه است . اما اگر تنها راه حل موجود باشد ، وظیفه داریم اثرات مخرب آن را به حداقل برسانیم . کودکان قربانیان بلافصل طلاق والدین خویشند . اگر نتوانسته ایم فضای مطلوب و شادی بخش خانوادگی را برایشان فراهم کنیم ، دست کم باید بیاموزیم که چگونه آنان را از صدمات ناشی از طلاق تا حد امکان در امان داریم .

بی‌گمان تاکنون کتابهای زیادی در زمینه طلاق به چاپ رسیده است، اما این کتاب با استفاده از رهنمودهای سازنده و راه‌حلهای جدید به پدران، مادران و فرزندان در معرض طلاق کمک می‌کند تا خود را از این دام رها سازند و چگونه به جلو گام بردارند. مطالب این کتاب به طور علمی، ساده و قابل فهم بیان شده و نویسنده تجربیات خود را از اولین روزهای مشاوره بصورتی داستان‌گونه در این کتاب بیان نموده است .

این کتاب به پدران ومادران کمک می کند تا مسایل ، نگرانی ها ، و معضلات روانی ناشی از طلاق والدین را برای فرزندان شناسایی کرده با آن به مقابله برخیزند .

فهرست 

بخش اول - مقدمه 
بخش دوم - نگرانیهای کودکان 
بخش سوم - رهنمودهایی برای والدین 
بخش چهارم - تربیت کودک پس از طلاق 
بخش پنجم - گفتار پایانی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بچه های طلاق ؛ زندگی دوباره

  • 200,000ریال
  • 130,000ریال

برچسب ها: ادوارد تایبر, توران دخت تمدن, روانشناسی خانواده, زناشویی, طلاق, روانشناسی کودک و نوجوان, روانشناسی تربیتی, کتاب بچه های طلاق