كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
بچه های بهشت

بچه های بهشت

نویسنده: مارسل کارنه - ژاک پره ور
مترجم: غلامرضا صراف
ناشر: چترنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 278
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب 

بی‌شک این فیلم، شاهکار کارنه و پره‌ور و مشحون از هنر و هوشمندی است. با وجود این، تا اندازه‌ای بی‌روح و سرد است و حتی به این مطلب راه می‌دهد که بگوییم کارنه و پره‌ور در نظر داشته‌اند فیلمی تماشایی ارائه بدهند و نیز بگوییم که رمانتیسمِ فیلم، نفس‌گیر است. ژان‌ لویی بارو بازی درخشانی ارائه می‌دهد و ثابت می‌کند که در نمایش‌های تقلیدی دست کمی از دوبورو ندارد.

بازی براسور در نقش لومتر درنده‌خو، آرلتی در نقش گارانس دلربا و ماریا کازارس در نقش ناتالی روحانی چشمگیر است؛ حال‌آنکه، مارسل اِران و لوئی سالو بازی متعادلی ارائه می‌دهند. ژان مارکن و گاستون مودو در ایفای نقش‌های خود موفق‌اند.

تولید فیلم در اوت 1943 شروع شد؛ اما اتمام آن تا پایان اشغال فرانسه به‌دست آلمان، به‌ تأخیر افتاد. فیلم از موفقیت جهانی بسیاری برخوردار شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

بچه های بهشت

  • ناشر: چترنگ
  • کد کتاب: 75729 - 81/5
  • موجودی: در انبار
  • 170,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: مارسل کارنه, ژاک پره ور, غلامرضا صراف, سینما, داستان های فرانسوی, نمایشنامه فرانسوی, کتاب بچه های بهشت