دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بورکا و سگش تیاپا

بورکا و سگش تیاپا

نویسنده: بارانووا - ولتیستوف
مترجم: گامایون
ناشر: بنگاه نشر پروگرس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: وزیری جلد سخت - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو ؛ لبه جلد کتاب ساییدگی دارد


مروری بر کتاب

 مصور

حکایت درباره سگ هائی ولگرد که بعدا شهرت یافته اند

در شهر آگهی هائی باین مضمون چسبانده شده بود : روز یکشنبه در ساعت 12 در سینما «ازنانیه» نخستین نمایش فیلم علمی و تخیلی «رنا در کیهان» ایفا کننده رل عمده ، رنای کیهان نورد ، در این روز با تماشا کنندگان فیلم ملاقات خواهد نمود.

آنروز از اول صبح سر بلیط فروش «ازنانیه» درد گرفت. جلو باجه پشت سر هم مشتهای محکم گره خورده ای پدیدار می شدند و یک مشت پول خورد جلوی او میریختند. صاحبان پول خورد گردن کشیده و روی پنجه پا میایستادند تا بداخل باجه نگاه کنند. آنها با شکیبائی صبر میکردند تا بلیط فروش پس اندازشان را بشمرد و با قیچی بلیط آبی رنگ برایشان ببرد. پس از یک ساعت ، بلیط فروش نفس راحتی کشید و تابلوی «تمام بلیط ها فروخته شده است» را جلوی باجه آویزان کرد.

سالن سینما از تماشا کنندگانی که در انتظار نمایش همهمه میکردند ، پر بود. عده ای وارد سالن شده و بطرف صحنه رفتند. جلو پرده سینما میزی گذاشته شده بود. مهمانان پشت میز نشستند. فیلمبردار با سرعت نظری به سالن افکند و آهسته به دوست خود ، کارگردان مشهور گفت : تبریک می گویم! حتا یک صندلی خالی هم در سالن دیده نمیشود!

رژیسور غرغرکنان در جواب گفت : اما توجه بفرمایید که تماشا کنندگان چه نوع مردمی هستند ، بازنشستگان و کودکان یعنی خورده گیرترین افراد!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات