دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

به سوی کامیابی در ایران ؛ همراه با آنتونی رابینز

به سوی کامیابی در ایران

نویسنده: مهدی مجردزاده کرمانی
ناشر: راه بین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 
دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ عطف کتاب سائیدگی مختصری دارد


مروری بر کتاب

همراه با آنتونی رابینز

اگر تا به حال آرزوی زندگی بهتر داشته اید، کتاب به سوی کامیابی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به کیفیت خارق العاده ای از زندگی دلخواه و شایسته ی خود برسید و چگونه بر زندگی شخصی و حرفه ای خود تسلط پیدا کنید.

رابینز یکی از مشهورترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در جهان است و شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت می‌باشد.شهرت او به سبب تبلیغات، سمینارها و کتاب های خودپروری و موفقیت است. رابینز در 17 سالگی، خانه را ترک کرد. او مدتی به عنوان سرایدار ساختمان مشغول به کار شد و به دانشگاه نرفت.رابینز کار خود را قبل از بیست سالگی به عنوان ترویج کننده ی سمینارهای انگیزشی جیم ران شروع کرد و در مدت کوتاهی به بیشتر آرزوها و رویاهای خود جامه ی عمل پوشانید.او چندین شرکت را بنیان نهاده است.

آنتونی رابینز آن را علم جدید موفقیت شخصی می نامد. شما آن را بهترین چیزی که تا به حال برایتان اتفاق افتاده است می نامید. اگر تا به حال آرزوی زندگی بهتر داشته اید ، به سوی کامیابی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به کیفیت خارق العاده ای از زندگی دلخواه و شایسته ی خود برسید و چگونه بر زندگی شخصی و حرفه ای خود تسلط پیدا کنید. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات