منو
سبد خرید

به راستی دوستت دارم

به راستی دوستت دارم
به راستی دوستت دارم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 125622 - 110/7
  • وزن: 0.40kg
550,000 ریال

به راستی دوستت دارم

نویسنده: سیسیلیا آهرن
مترجم: ماندانا نوران
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 464
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

«به راستى دوستت دارم» با یک حادثه به‏‌جا و منطقى آغاز می‌شود و قهرمان داستان را در یک سردرگمى و احساس تنهایى دلسرد کننده قرار می‌دهد. سپس بستر داستان با حوادث بعدى به سمت و جهتى حرکت مى‏‌کند که نویسنده با زیرکى و تیزبینى مطرح کرده و خواننده خود را وادار به نگریستن از دریچه دلخواه ـ اما تازه ـ خود مى‏‌نماید. اگر چه نویسنده کتاب در کشور ما نامى آشنا نبوده است ولى تصور مى‏‌کنیم این کتاب آن قدر جاذبه و لطافت داشته باشد که رمان‏‌خوان‏هاى حرفه‏‌اىِ ما را براى دنبال کردن آثار بعدى‏‌اش ترغیب نماید.

مى‏‌خواهیم فکر شما را متمرکز به پایان داستان نماییم که بدون شک لازم است تعریفى تازه از عشق را در زندگى ترسیم نمائید و این سؤال را مرور کنید که آیا مى‏‌توان براى عشق جان داد و در دوست داشتن تا مرز از خود گذشتن رسید. در واقع آیا چنین کارى لازم است؟ آیا به راستى دوست داشتن بعد از «من» هم وجود دارد یا اینکه نبودنِ «من» معادل پایان دنیاست ـ براى بسیارى ضرب‏‌المثل «جوشیدن دیگ براى من!» حکایتى ناآشنا نیست. پس گزافه نیست که این کتاب را یکى از به یادماندنى‏‌ترین رمان‏‌هاى ترجمه چند سال اخیر بدانیم... البته براى آنانى که حرمتى براى عشق قائل‏‌اند، حتى نوع زمینىِ آن!

...من با تو«دوبار» زندگي كرده ام... من دلم نمي خواهد پاي سخن و سفارش كساني بنشينم كه به سفر مي روند:
چه سفري كوتاه، و چه بي بازگشت!

ولي تجربه دوم من از زندگي با تو، بعد از نبودنت بود، نبودني ابدي! و آن گاه مفهوم عشق را از تو آموختم كه با هر كلامت، راهي تازه به روي من گشودي.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات