دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

به دور از مردم شوریده

به دور از مردم شوریده
درحال حاضر موجود نمی باشد

بدور از مردم شوریده

نویسنده: تامس هاردی 
مترجم: سیروان آزاد 
ناشر: نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 410
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : نو ؛ بدون روکش

 

مروری بر کتاب 

به دور از مردم شوریده نخستین رمانی بود که تامس هاردی را در مقام رمان نویس شهره و محبوب ساخت .هاردی در ابتدا حرفه‌ی معماری را انتخاب کرد اما بعد، در دهه‌ی پنجم زندگیش به نوشتن و سرودن شعر روی آورد. او ده‌ها رمان و شعر نوشت و اشعارش هم‌تراز رمان‌هایش موردتوجه و تقدیر دوستداران ادبیات قرار گرفت و تاثیر قابل‌توجهی بر شعر مدرن انگلیسی گذاشت. امروزه از او به‌عنوان یکی از شاعران و نویسندگان مطرح قرن بیستم یاد می‌شود. هرچند توماس هاردی خود را بیشتر شاعری می‌دانست که برای منفعت مادی رمان می‌نویسد، اما او بیشتر برای رمان‌هایی که نوشته، شناخته شده ‌است.

باد همچنان بر گوشه‌های کلبه می‌کوفت، اما صدای نی‌لبک بریده بود. روشنایی مربع‌شکلی از روشنایی درون کلبه به بیرون تافت و طرح کلی پیکر اوک بر مدخل کلبه پدیدار شد. فانوسی به دست داشت، در را از پشت سر بست، پیش آمد و بیست‌دقیقه‌ای خود را در این کنج مشغول داشت.

 هنگامی که بت شبا اوردین زیبا وارث مزرعه ای می شود عشق و علاقه سه خواستگار متفاوت را به جانب خویش می کشد :
نخست گابریل اوک ، که مردی خاکی و ساده و بی آلایش است ؛ دوم گروهبان فرانسیس تروی جوان ؛ و آخر از همه آقای بالدوود مزرعه دار، که مردی است میانسال و مورد احترام .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات