منو
سبد خرید

بهترین حقایق اطلاعات در عصر اطلاع رسانی

بهترین حقایق اطلاعات در عصر اطلاع رسانی
بهترین حقایق اطلاعات در عصر اطلاع رسانی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 123615 - 202/3
  • وزن: 0.40kg
250,000 ریال

بهترین حقایق اطلاعات در عصر اطلاع رسانی

نویسنده: بوریس دی برکوویتز - آلن ای گودمن
مترجم: معاونت پژوهش و تولید علم
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 266
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 3 

 

مروری بر کتاب 

دستگاه های اطلاعاتی اینک با شرایط جدیدی روبرو هستند و جامعه اطلاعاتی برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربران خود نیاز به تحولات اساسی دارد. این کتاب در واقع طرحی برای سازماندهی اطلاعات در عصر اطلاعرسانی است. سازماندهی مجدد دستگاه های اطلاعاتی و ارائه الگوی جدید اطلاعات، قبل از هر چیز مستلزم تفکر جدید در مورد پردازش اطلاعات یا به عبارت دیگر تغییر نحوه استفاده از اطلاعات است و کتاب حاضر اتخاذ رویکرد جدید در این خصوص را برای خواننده فراهم می سازد.

اطلاعات زیربنای شکل­گیری جامعۀ اطلاعاتی و به‌عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های سازمان­ها و جوامع امروزی است و می­توان گفت مفهوم موفقیت و پیشرفت تا حد زیادی با مدیریت بر این سرمایۀ ناملموس پیوند خورده است. شکل­گیری سازمان­های اطلاعاتی و مراکز اطلاعاتی و توجه بیش‌ازپیش به  مدیریت و بررسی چالش‌های آن‌ها نیز با توجه به اهمیت اطلاعات در دنیای کنونی، توجیه می‌شود. ازاین‌رو در کنار تلاش برای دستیابی به اطلاعات مناسب و استفادۀ مناسب از آن‌ها، بازاندیشی در ساختارها و الگوهای سازمانی دربارۀ اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. همین موضوع کانون توجه نویسندگان کتاب بهترین حقایق قرار گرفته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات