منو
سبد خرید

بهترین باش ؛ برقراری ارتباط موثر با دیگران

بهترین باش ؛ برقراری ارتباط موثر با دیگران
-32 %
بهترین باش ؛ برقراری ارتباط موثر با دیگران
  • موجودی: موجود
  • مدل: 128362 - 77/3
  • وزن: 0.40kg
260,000 ریال
380,000 ریال

بهترین باش

نویسنده: لیندا آدامز - الینور لنز
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 228
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

در این کتاب، روش‌هایی مطرح گردیده که خواننده با استفاده از آن بتواند به اهداف خود دست یابد. مباحث دیگر کتاب، جلوگیری از بروز سو‌ تفاهم، یاری رساندن و تحکیم روابط با دیگران است.خوانندگان این کتاب با روشهای جدید و مؤثری برای کنترل زندگی خود آشنایی می یابند. به این نتیجه میرسند که میتوانند بدون محروم کردن دیگران از رسیدن به خواسته هایشان، به هدف های خود برسند و از بروز سوء تفاهم با دیگران جلوگیری کنند.

این کتاب مخاطبان را با روش‌های جدید و موثری برای کنترل زندگی خود آشنا می‌کند که در نتیجه می‌توانند بدون محروم کردن دیگران از رسیدن به خواسته‌هایشان، به هدف‌های خود برسند، از بروز سوءتفاهم با دیگران جلوگیری کنند، به دیگران یاری برسانند و روابط نزدیک خود را تقویت کنند. کتاب بهترین باش در چهارده فصل تدوین شده است.

خوانندگان کتاب می‌آموزند که چگونه با استفاده از روش شش مرحله‌ای که راه‌حل‌های بدون بازنده ارائه می‌دهد، اختلافات خود را با دیگران برطرف سازند. وقتی اشخاص از این روش که حقانیتش به اثبات رسیده، در روابط خود با دیگران استفاده می‌کنند، نه تنها شخصا منتفع می‌شوند بلکه شرایط را برای رسیدن به صلح جهانی هموار می‌کنند. 

فهرست

شخص موثرتری باشیم
سررشته‌ی زندگی خود را به دست گیرید
نه گفتن را بیاموزیم
برخورد با اضطراب
حل اختلاف بدون بازنده
تغییر دادن شرایط محیطی
کمک به رفع مشکلات دیگران
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات