دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بهبود جان

بهبود جان

نویسنده: رحیم داغستانی
ناشر: بیژن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 505
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی - گلاسه

انسان خود را از گریبان (سنتز ) رها می کند و دوباره با نگرش و گرایش آگاهانه به استفاده از گیاهان دارویی و مواد آرایشی و بهداشتی به بزرگترین آزمایشگاه بیوسنتز الهی پس از سالها دوری ....از زمانی که بشر از طبیعت دور شد، آمادگی ابتلا به انواع اختلالات و بیماری‌ها را پیدا کرد.

استفاده از تکنولوژی‌های متعدد او را وابسته و بی‌حرکت کرده است. به عقیدة نگارنده این کتاب یکی از روش‌های برقراری ارتباط با طبیعت، تغییر نوع تغذیه استفاده از سبزی‌ها و میوه‌ها به جای مواد پر پروتئین است. با تغییر نوع رژیم غذایی، می‌توان افزون بر پیش‌گیری از ناراحتی‌های گوناگون، نسبت به درمان اختلالات مختلف نیز اقدام کرد.

در کتاب حاضر، نگارنده تغذیه‌درمانی را به عنوان یکی از ساده‌ترین و بهترین روش‌های درمانی و خواص گیاهان و مواد غذایی گوناگون، در درمان برخی بیماری‌ها و اختلالات بررسی کرده است. از جمله موضوعات مطرح‌شده در کتاب می‌توان به مواردی نظیر میوه‌ها و خواص آنها، داروی ضد روماتیسم، ویتامین‌ها، غذاهای ورزشکاران، دستور غذایی برای مبتلایان به بیماری معده، مسمومیت غذایی، و درمان سکسکه اشاره کرد.

از زمانی که بشر از طبیعت دور شد، آمادگی ابتلا به انواع اختلالات و بیماری‌ها را پیدا کرد. استفاده از تکنولوژی‌های متعدد او را وابسته و بی‌حرکت کرده است. به عقیدة نگارنده این کتاب یکی از روش‌های برقراری ارتباط با طبیعت، تغییر نوع تغذیه استفاده از سبزی‌ها و میوه‌ها به جای مواد پر پروتئین است. با تغییر نوع رژیم غذایی، می‌توان افزون بر پیش‌گیری از ناراحتی‌های گوناگون، نسبت به درمان اختلالات مختلف نیز اقدام کرد.

در کتاب حاضر، نگارنده تغذیه‌درمانی را به عنوان یکی از ساده‌ترین و بهترین روش‌های درمانی و خواص گیاهان و مواد غذایی گوناگون، در درمان برخی بیماری‌ها و اختلالات بررسی کرده است.


فهرست

سلامتی و تندرستی در زندگی زناشوئی غذائیت میوه جات
خواص میوه جات
آقای پیاز
گیاهان زیبایی
گیاهخواری مطلق خطرناک است
میوه‌ها و خواص آنها
داروی ضد روماتیسم
ویتامین‌ها
غذاهای ورزشکاران
دستور غذایی برای مبتلایان به بیماری معده
مسمومیت غذایی
درمان سکسکه

و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات