دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بهبود احساسات

بهبود احساسات

نویسنده: دیوید بیلز - هلن ویتن
مترجم: فریبا مقدم
ناشر: کتاب آوند دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 340
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در این کتاب می آموزیم :

دردهای گذشته را بشناسید و از آن ها عبور کنید تا بتوانید خود و دیگران را ببخشید
و...

اگر زندگی کاملی دارید این کتاب برای شما نگاشته نشده است. اگر همانند یکایک اعضای نسل بشر، آسیب دیده اید، به شما خیانت شده، درک نشده اید، طرد شده اید، عزیزی را از دست داده اید یا هر نوع رنج احساسی دیگری را تجربه کرده اید و پشت سر گذاشتن آن برای تان دشوار بوده، آنگاه این کتاب را سودمند خواهید یافت.

این کتاب مانند دوستی دانا و مهربان دیدگاه هایی مفید نسبت به ماهیت رنج احساسی همراه با رهنمودهایی خردمندانه برای چگونگی التیام زخم های تان در اختیار شما قرار می دهد.

همسویی؛ از پیوندهای عمیقی که میان ذهن، بدن و احساسات تان وجود دارد نکاتی مهم را می آموزید و علایم جسمانی ناراحتی احساسی و تاثیر مشکلات حل نشده بر سلامت تان را تشخیص می دهید.

تنفس؛ تمرین های ساده تنفسی و سایر تکنیک های احیای تعادل احساسی، همراه با راهکارهای مفید برای ترغیب سلامت جسمانی و احساسی تان را کشف می کنید.

انبار احساسات؛ منصفانه به زندگی و سابقه احساسی خود دسترسی پیدا می کنید و می آموزید که زخم های گذشته را پشت سر بگذارید تا برای بخشیدن خود و دیگران شهامت یابید.

شناخت؛ به نقش انتظارات خود در واکنش به تاریخچه احساسات تان پی می برید، درحالی که راهکارهایی را برای آماده ساختن خود جهت برخورد سازنده تر با درد و ناامیدی های آینده می آموزید.

پذیرش مسئولیت؛ مجموعه ای از ابزار التیام بخش قدرتمند نظیر برنامه های تفکر برای هدایت مجدد افکار، تکنیک های آگاهی به منظور آرام و آسوده کردن ذهن و بدن، تغییرات در شیوه زندگی که مشوق قدرت و انعطاف پذیری احساسی است را فرا می گیرید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات