دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

بهانه ای برای ماندن

بهانه ای برای ماندن

نویسنده: مهشید تهرانی
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 528 
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1396 _ 1395 - دوره چاپ: 7 _ 6 

 

مروری بر کتاب

داستانی که حرکتی منطقی برای جذب این همراهانِ خوب دارد. داستان گره‏‌هایی دارد که با بازشدن هریک می‏‌توان به متنِ قصه و دلایل این گره‏‌ها پی‌برد و همراهش شد. در پایانِ کتاب نیز شاید به مرور قصه بپردازید و نتیجه‏‌ای متفاوت بگیرید، اما حسِ خوشایند یک رُمان دلپذیر را به دست می‌آورید.

 وقتی به قلبم نگاه می کنم در آن روزهای آکنده از تنفر و کینه هیچگاه تصور نمی کردم این آیینه زنگار بسته دوباره بتواند شفاف شود. وقتی به عشقم، نگاه میکنم در آن لحظات پر تب و تاب میبینم که عشق نیز ریشه ای داشت به اندازه نفرت و من با نفرت عاشق شدم. سالها گذشت و از یک قطره عشق که ناخواسته و ندانسته چکید بر وجودم تمام زنگار قلبم زدوده شد بی آنکه خود باعث آن باشم.

گاه تصور میکنی که از انتقام سبک میشوی اما چنین نیست، برای هیچکس! این تنها نیروی عشق است که میتواند چرکهای نشسته بر دل را چنان بزداید که کینه تبدیل شود به عشق و از عشق، به یکی شدن... این بود تنها دلیل و بهانه من برای باز آمدن، برای ماندن!

داستان گره‏‌هایی دارد که با بازشدن هریک می‏‌توان به متنِ قصه و دلایل این گره‏ها پی‌برد و همراهش شد. در پایانِ کتاب نیز شاید به مرور قصه بپردازید و نتیجه‏‌ای متفاوت بگیرید ، اما حسِ خوشایند یک رُمان دلپذیر را به دست می‌آورید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات